Call of Duty 2 Multiplayer Awaiting Connection Error

Call of Duty 2 Multiplayer Awaiting Connection Error
« : 13 Kasım 2014, 19:54:07 »
Call of Duty 2 Multiplayer awaiting connection error hatası çözümü için sunduğumuz önerilerimizi aşağıda görebilirsiniz.

* Oyunu her seferinde yönetici olarak çalıştırın.

* CoD2 multiplayer ana menüsü alt sağ tarafta bulunan versiyonun 1.3 olduğunu kontrol edin.

* Call of Duty 2 Multiplayer'ı açın. Multiplayer Options'ta bulunan Enter Key Code kısmına keyinizi girin ve Verify butonu ile doğrulayın. Oyunu kapatıp tekrar açarak key'in orada duruyor olduğunu görün ve multiplayer sunuculara tekrar girmeyi deneyin.

* Lisansız key yani orjinal olmayan oyunuz ile orjinal Call of Duty 2 multiplayer sunucularına girmeyi denemediğinizden emin olun

* Sorun devam ederse Windows güvenlik duvarının CoD2'nin internet erişimini engellemediğinden emin olun, gerekirse oyunu manuel olarak güvenlik duvarına ekleyerek erişimine izin verin.

* Yukarıdaki işlemlerden de sonuç alamazsanız, modem üzerinden Call of Duty 2'nin kullandığı portların açık olup olmadığını inceleyin. Modem admin paneline giriş yaparak portların ekli ve açık olup olmadığını kontrol edin. Bu işlem modem markasına göre değişkenlik göstermektedir. Portlar açık değilse ekleyerek internet erişimine izin verin. Kolay gelsin, iyi oyunlar.

Kod: [Seç]
Call of Duty 2 Portları: TCP Portlar: 28960 UDP Portlar: 20500, 20510, 28960
Call of Duty 2 Multiplayer Awaiting Connection Hatası

Call of Duty 2 Multiplayer Version

Call of Duty 2 Multiplayer Enter Key Code