Call of Duty 4 Modern Warfare Ban Sorunları (ANA KONU)

Call of Duty 4 servere girmek isterken ''You are permanently banned from this server'' hatası alıyorum arkadaşlar.

* Banlandığınız Anda Kullandığınız Nick                     :Cevo (TURKEY)

* GUID Numaranız                                                  :
(Son sekiz hanesi dışındakileri gizleyiniz)

* Banlandığınız Server Adı, IP ve Port Numarası          :Call Of Duty 4 HardCore Server (IP:95.173.183.41:28960)

* Ban Uygulamasına Maruz Kaldığınız Tarih ve Saat    :20.30-21.00 15.05.2012

* Banlandığınız Anda Oyundan Aldığınız Mesaj           :Kicked
(var ise ekran görüntüsü)

* Banlandığınız Servere Tekrar Giriş Yapmak
İstediğinizde Aldığınız Mesaj
(var ise ekran görüntüsü)                                        : You are permanently banned from this server.

* Banlanma Öncesinde Serverde Yaşananlar ile
İlgili Belirtmek İstediğiniz Hususlar                          : banlanmadan hemen önce yaşanan bişey yok. olay 4-5 aylık. yaklaşık 4-5 ay önce admin benden şüphelenmiş ki benim bundan haberim bile yok bana bişey söylenmedi bu konuda. oynarken birden banlandım. ve birdaha server a giremedim. çaresiz gittim oyuna 40 tl daha verip tekrar aldım. sonra gayet normal oynuyordum. hiçbir şikayet yoktu taki bu güne kadar. bu gün daha adam öldürmeden banlandım. sebebi 4-5 ay önceki şüphelerden dolayı yasaklı olmammış. adminler isteyen biri veya birkaçı pc me teamviewerdan bağlanıp inceleyebilirler. 1.5 yıldır call of duty mw1 oynuyorum annemin babamın üzerine yemin ederim hiç wh indirmedim hatta araştırmadım bile öyle programları. oyunculardan da wh olduğum konusunda bir şikayet veya bir söylem gelmedi bana. 

* Diğer Hususlar: Yok.

Ynt: Call of Duty 4 Modern Warfare Ban Sorunları (ANA KONU)
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2012, 21:31:42 »
Belirtmek istedigim su önceden yasakliydin irakeyn tarafindan bunu kendinde biliyorsun sonra irakeyn klanimizdan ayrildi fakat hala yasaklilari atiyoruz (onun yasakladiklarini demek istiyorum ) senide bana yasakli oldunu bundan sonra girdiginde banlamamizi istedi bende o bana verdigi yasakli listesini kaybetmistim elime yeni geçti ve orda senin adini gördüm ve banladim dogal olarak ama suan olayin üzerinden uzun zaman geçmesi ve birdaha böyle bir olay olmamasini ümit ederek banini kaldiriyorum ... :)

« Yanıtla #2 : 15 Mayıs 2012, 21:33:24 »
sağol

« Yanıtla #3 : 15 Mayıs 2012, 21:34:44 »
kaldirdim girmeyi denermisin

« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2012, 12:57:49 »
* Banlandığınız Anda Kullandığınız Nick                     :     |DF|Toruk

* Banlandığınız Server Adı, IP ve Port Numarası   : codturkiye.net HARDCORE [GL-LS-MD-LMG-DuvarSisTaramaYasak] - 95.173.183.41:28960

* Ban Uygulamasına Maruz Kaldığınız Tarih ve Saat    : 18.05.2012 Saat 12.50 civarı

* Banlandığınız Anda Oyundan Aldığınız Mesaj           : Player Kicked
(var ise ekran görüntüsü)

* Banlandığınız Servere Tekrar Giriş Yapmak
İstediğinizde Aldığınız Mesaj
(var ise ekran görüntüsü)                                        : You Are Temporaliy banned from this server

* Banlanma Öncesinde Serverde Yaşananlar ile
İlgili Belirtmek İstediğiniz Hususlar                          : 2 kişi sen hacksın - değilim gibi acayip şekilde küfürlü kavgalar ediyordu bende dayanamadım küfür etmeyin a*k dedim ve banlandım

Umarım Banım açılır..  :(

« Yanıtla #6 : 18 Mayıs 2012, 13:39:07 »
küfür etmeyin derken küfür eden adama geçiçi ban atmam abi ben sinirsiz atarim sen yine iyi atmisin bence :)

« Yanıtla #7 : 18 Mayıs 2012, 15:51:44 »
küfür etmeyin derken küfür eden adama geçiçi ban atmam abi ben sinirsiz atarim sen yine iyi atmisin bence :)

Ya konuyu çok uzattılar küfür vb fazla abarttılar dayanamadım bende..

« Yanıtla #8 : 19 Mayıs 2012, 10:09:18 »
Sizin serverinizida gördük bu kadar saçma bişey olamaz uavda gördügümüz adamı duvardan vururuz ban !  yine uav yardımıyla 2-3 adam vururuz sormadan etmeden "wh kullanmışmışızda mış mış " ban ! t-rex midir nedir onu admin yapanlar utansın.oyunun iyice içine ettiniz  tebrikler.

« Yanıtla #9 : 19 Mayıs 2012, 10:17:46 »
adin ne kardesim senin üstelik bura onun yeri degil

« Yanıtla #10 : 19 Mayıs 2012, 12:02:31 »
<BordoBERELi>> nickim kaçtır banlayıp duruyosun bi derdini anlat bakalım varmı öyle bişe pat ban ...

« Yanıtla #11 : 19 Mayıs 2012, 12:05:27 »
seni banladıgımda nickim farkliydi ve 2 gündür beni hiçbir sekilde görmeden nisan alip vuruyorsun kusura bakma öyle yaparsam banlarım............... bide sana seslendim nasil vurdun diye cevap vermedin.......

« Yanıtla #12 : 19 Mayıs 2012, 13:05:18 »
anlaşılan senin bu oyun hakkında bi bilgin yok arkadaş uav denen şeyi boşuna koymuşlar oraya hertürlü senin nerede oldugunu bilirim elinde bi kanıtın yoksa beni wh diye banlıyamazsın !! Banlarken yaz oraya oynamayı bilmiyorum k.bkma banlıyorum ;)

« Yanıtla #13 : 19 Mayıs 2012, 13:08:12 »
uav den taramak yasak kardesim sende gelseydin bana niye dün ban yedim diye sorsaydin bide bana oynamayi bilmiyorsun diyorsun eger sen o duvardan milleti nokta atisi ile vurursan kanita ihtiyacim yok.....

« Yanıtla #14 : 19 Mayıs 2012, 13:13:16 »
bak kardesim sen uav den taradin diyorsun uavden taramak yasak bu bir
ben duvarin arkasindan nokta atisi yapan adama kanit gerekmeksizin banlarim bu iki
ben oyunu senden daha iyi biliyorum emin ol buda üç

bide su diger konudaki mesajlarini silde orayi mesgul etmiyelim