Call of Duty 4 Modern Warfare Jump Mod

Call of Duty 4 Modern Warfare Jump Mod
« : 10 Nisan 2014, 20:46:50 »
cod 4 mp cj_mod eklenebilir mi. boyle bi server yapabilirmisiniz.. maps hepsini ben ayarliycam..

Call of Duty 4 Jump Mod

ceyco

• *
  • 59
call of duty 4 modern warfare jump server mod
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2014, 21:37:00 »
jump mu yahu işim gücüm var giremiyom kaşıntı yaptı bende , depreştirmeyin içimde bir dinazor bağlı duruyor uyandırma usta
net bağlantım sağlam değil oyun silik pc den 1 2 ay sonra herşeye varım az kaldı şu işleri bi toparlayayım  yakında burdayım

Ynt: call of duty 4 modern warfare jump server mod
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2014, 22:46:31 »
ben admin sordum ve dedkilerinizi hic anlamadim turkce duzgun yazin lutfen..

Call of Duty 4 Jump Server
« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2014, 23:00:54 »
cod 4 mp cj_mod eklenebilir mi. boyle bi server yapabilirmisiniz.. maps hepsini ben ayarliycam..

Şu an için serverlerin çoğunda lag mevcut, bu yüzden yeni bir server açmak mevcut yükü artıracaktır. Uygun şartlarda bulunursa bu aylarda yeni bir makinaya geçmeyi düşünüyorduk, host firması değişir ve ilave server imkanı olursa önerdiğiniz Call of Duty 4 jump server ileride açılabilir.

ben admin sordum ve dedkilerinizi hic anlamadim turkce duzgun yazin lutfen..
Aslında klan elemanı arkadaşımız ceyco gayet açık yazmış ama her ne kadar hepimiz ''Türkçe'' konuşsak da farklı coğrafyalardaki kültürlerde yetiştiğimizden olsa gerek bazı kelimeleri, deyimleri ve yahut mecazları bazen anlamayabiliyoruz.

Call of Duty 4 Jump Server

Ynt: Call of Duty 4 Modern Warfare Jump Server Mod
« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2014, 23:05:43 »
tamam anladim nezaman ki server değisikliyi yaptiyiniz zaman haber edersiniz. ozaman jump mod yapariz.
belkide ceyco anlamam benden alakali olabilir ben hollanda dogduyum icin daha 8 aydir turkiyedeyim bundan once misidda okudum 4 sene holandayi 15 yasinda biraktim sdce yazin tatile gidiyrm bu yaz 17-06-14 holandaya gidyrm allah nasip ederse.

ceyco

• *
  • 59
Ynt: Call of Duty 4 Modern Warfare Jump Mod
« Yanıtla #5 : 21 Haziran 2014, 02:14:45 »
özelden mesajını aldım kardeşim crazy jason  , geç de olsa cevap yazacaktım ki mesaj kutun doluymuş lakin haklılık payın da var.
daha düzgün Türkçe ile yazmaya gayret göstereceğim ki hatalarımız olursa af ola.
demek istediklerim
jump serveri duyunca bayağı heyecan yarattı bende , jump olayını çok seviyorum lakin iş sebebiyle oynamaya zamanım yok .
kendimi zor frenlerken birde jump serveri açılırsa , frenler boşalır kendimi tutamam oynamaya başlarım demek istedim .
VeteranSolider de kötü niyetli olmadığımı zaten kaleme almış ( Teşekkürler )
Tüm CODTÜRKİYE ailesine selamlar
SAYGILARIMLA
ceyco                                                                     İste Verilecektir, Ara Bulacaksın, Kapıyı Çal Açılacaktır