• Call of Duty 4 Türkçe Yama 5 0 5 1

Call of Duty 4 Türkçe Yama

Ynt: Call of Duty 4 Türkçe Yama
« Yanıtla #15 : 22 Mart 2017, 17:23:04 »
Call of Duty 4 Türkçe yama yükledikten sonra alt yazı ayarlarının resimde de gösterdiğim şekilde oyun seçenekleri kısmından ''YES'' yapılması gerekli, öncelikle onu kontrol ediniz.

Oyun içindeyken ekranın sol tarafında görünen ve TAB tuşuna basınca da liste şeklinde çıkan yapılacak görevler bölümü Türkçe değil maalesef, sadece bazı kısımlar çevrilmiş. Fakat yapılacak görevler diğer resimde de gösterdiğim şekilde konuşma/emir şeklinde de geliyor ve ekranın alt orta kısmında görünüyor.

hocam ne görevi yapacagim ingilizce yaziyor oyunda bırsey yapmam gereklimi yoksa görevler turkce olmuyormu

Call of Duty 4 Türkçe Alt Yazı Aktifleştirme Nasıl Yapılır?

Call of Duty 4 Türkçe Alt Yazı Görev Açıklamaları

« Yanıtla #16 : 14 Ocak 2018, 17:02:09 »
Merhaba iyi forumlar. Arkadaşlar ben Türkçe yamayı yaptıktan sonra lan üzerinden multi kurmak için mp moduna geçtiğimde bu hatayı alıyorum. Fakat sp modunda fontlarda herhangi bir sorun yok bunu nasıl düzeltebilirim? Bu da resmin linki buyrun:

Call of Duty 4 Modern Warfare Türkçe Yama Font Hatası

« Yanıtla #17 : 15 Ocak 2018, 01:09:43 »
Kurulum sırasında bir hata meydana gelmiş olabilir ya da başka bir yerden indirdiyseniz kullandığınız CoD4 yama setup'ı bozuk olabilir. Çünkü yama uygulaması şu an TR yama kurulu oyunumdan da baktım, multiplayer menüsünde herhangi bir değişiklik yapmıyor. Konu başındaki bağlantılarda bulabileceğiniz yamanın kurulu halini uygulamanızı önerebilirim.

Not: Açmış olduğunuz başlık forumda mevcut olduğundan birleştirme işlemi yapıld, kolay gelsin.

Merhaba iyi forumlar. Arkadaşlar ben Türkçe yamayı yaptıktan sonra lan üzerinden multi kurmak için mp moduna geçtiğimde bu hatayı alıyorum. Fakat sp modunda fontlarda herhangi bir sorun yok bunu nasıl düzeltebilirim?