Call Of Duty 5 World At War Couldn't Load Image logo_treyarch_1k Hatası

Arkadaşlar herşeyi yaptım cra*k felan. Fakat oyunu açıyorum siyah ekranda kalıyor, 5 saniye sonra Call of Duty 5 World at War couldn't load image ''logo_treyarch_1k'' hatası alıyorum lütfen yardım.

Call of Duty 5 World At War'da aldığınız couldnt load image logo_treyarch_1k hatasının oyun dosyalarındaki bozulmalardan kaynaklandığını düşünüyorum. Küçük ihtimal de olsa profil oluşturulmadığı için de olabilir. Öncelikle CoD5 profilinizi oluşturduğunuzdan ve oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olunuz. Sorun devam ederse aşağıdaki steam yolunda bulunan son versiyon oyun dosyalarıma ait resimden yararlanarak ..\main\ ve ..\main\video\ klasörlerindeki dosyaların boyutlarını oyun sizde nerede kurulu ise tek tek karşılaştırınız ki büyük ihtimalle farklı boyutlu dosya/dosyalar çıkacaktır. Bu durumda ise oyunu kaldırıp tekrar kurmak ve resmi yamalarını yeniden yapmak gerekiyor, kolay gelsin.

Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty World at War\main\
Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty World at War\main\video
Alıntı
Error: ''Call of Duty 5 World At War Couldn't Load Image logo_treyarch_1k''

Arkadaşlar herşeyi yaptım cra*k felan. Fakat oyunu açıyorum siyah ekranda kalıyor, 5 saniye sonra Call of Duty 5 World at War couldn't load image ''logo_treyarch_1k'' hatası alıyorum lütfen yardım.

Call of Duty 5 World At War Main ve Video Klasörlerindeki Dosya Özellikleri

Call of Duty 5 World At War Couldnt Load Image logo_treyarch_1k Error

steamdan oynamıyorum lütfen çözemiyorum

Steam ile kutulu (CD/DVD) Call of Duty 5 dosya yapıları aynı, sadece dosyaların bulundukları konumlar farklı, bu yüzden dosya boyutlarını karşılaştırmanız çözüm yolunda önemli bir adım olacaktır, dosyalarda farklılıklar varsa oyunu yeniden kurmak çözüm getirebilir diye tahmin ediyorum. Ayrıca mesajla profil oluşturamadım demiştiniz, doğru oyun açılmadan oluşturmak mümkün değil, atlamışım onu :) Fakat etki edebileceği ihtimalini de düşünerek bağlantıdaki SaveGame kategorisinden CoD5 save dosyasını indirerdikten sonra konuda anlatıldığı şekilde yükleyip oyunu açmayı deneyebilir miiniz?

https://www.codturkiye.net/forum/codsavegame-b88.0/

steamdan oynamıyorum lütfen çözemiyorum