Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Steam Level Yedekleme?

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 steam level yedekleme? Merhabalar, MW2 steam de orjinal oynuyorum. PC formatladığım zaman level'in kaybolmaması için nasıl yedek almam lazım? Players klasörünü olduğu gibi kopyalasak olur mu? İyi günler..

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Steam Yedek

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Steam Yedekleme
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2012, 12:09:23 »
Her ihtimale karşın player klasörünü yedeklemenizi tavsiye ederim. Aslında sadece level saklamak için yedek almak değil de eğer oyunun download versiyonuna sahipseniz, oyununun komple steam yedeğini (Call of Duty 6 Modern Warfare 2 steam yedekleme) almanızı tavsiye ederim. Böylece download için zaman kaybetmezsiniz.

Bende de steam MW2 mevcut, formattan sonra yedeğim olmadığı için atmamıştım, levelleri online saklıyor gibi hatırlıyorum. Gitse gitse single player save'lerin gider :D

Steam Yedekleme Sistemi ile Oyunun Tümünü Leveller Dahil Yedekle
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2012, 16:04:23 »
Steam yedekleme sistemi ile oyunun tümünü leveller dahil yedekleyebilirsin. Nasıl mı yapıcaksın gayet basit. Steam penceresinde steam yazısına tıkla Türkçe ise oyunları yedekle diye yazı var pc nin ve ya harici diske veya cd/dvd lere kopyalayıp yedeklersin format attığın zaman steamı kurup yedeğini levellerinle birlikte tekrar geri yükleyebilirsin. Sana tavsiyem Call of Duty 6 Modern Warfare 2 oyununu komple yedekle. Çünkü formattan sonra çok kolay geri yükleyebiliyorsun :)

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Steam Yedek