Call of Duty Advanced Warfare Steam Must Be Running to Play This Game Hatası

Call of Duty Advanced Warfare steam must be running to play this game hatası kullandığınız dosyalardaki sürüm farklılığından kaynaklanmaktadır. Hatanın çözümü için bağlantıda bulunan dosyayı indirip boş bir klasöre zipten çıkardıktan sonra örneklerde de görebileceğiniz oyun yoluna kopyalayınız. CoDAW steam must be running to play this game çözüm işlemini yapmadan önce üzerinde değişiklik yapılacak oyun dosyalarınızın yedeğini alınız, iyi oyunlar.

Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Call of Duty Advanced Warfare\
Kod: [Seç]
D:\Activision\Call of Duty Advanced Warfare\
Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty Advanced Warfare\
CoDAW Steam Must Be Running to Play This Game Error Fix: DOWNLOAD

Call of Duty Advanced Warfare hakkında daha detaylı bilgileri Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri sayfası ile Call of Duty Advanced Warfare kategorisinde bulabilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare Insufficient Free Disk Space Error Hatası ve Call of Duty Advanced Warfare Service is Not Available at This Time Error Hatası hataları için bağlantılardaki çözüm önerilerinden yararlanabilirsiniz.

Dailymotion, Twitch, Youtube ve Vimeo platformlarında bizi takip etmenizden memnuniyet duyarız, teşekkürler.

Call of Duty Advanced Warfare Steam Must Be Running to Play This Game Hatası

abi dosyayı indiremedim bi türlü nasıl olucak :(

Linklerin ikisi de çalışıyor. Birinde free of charge kutucuğundan indirebilirsiniz. Diğeri ise download link kitleme aktivasyonlu, seçenekler penceresinden örneğin yazılım kurulumundan sonra aktifleşen download butonundan hızlıca indirilebiliyor.

abi dosyayı indiremedim bi türlü nasıl olucak :(

https://www.youtube.com/watch?v=FXCmaAbLyz0