Call of Duty Advanced Warfare Windows Sürüm Uyuşmazlığı SORUNU !!! Yardım Lütfen

Call of Duty Advanced Warfare Bu dosyanın sürümü çalıştırdığınız windows sürümü ile uyumlu değil diye hata alıyorum yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?

Call of Duty Advanced Warfare Windows Sürüm Uyumsuzluğu

Call of Duty Advanced Warfare Windows Sürümünüzle Uyumlu Değil
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2014, 00:35:19 »
Call of Duty Advanced Warfare yüklediğinizde "Bu dosyanın sürümü çalıştırdığınız Windows sürümüyle uyumlu değil. Bilgisayarınızın sistem bilgilerine bakarak, size programın x86 (32-Bit) veya x64 (64-Bit) sürümlerinden hangisinin gerektiğini belirleyin ve ardından yazılımın yayımcısına başvurun." şeklinde aldığınız hatanın kaynağının işletim sisteminiz olduğunu düşünüyorum.

Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri'ne göre oyunu çalıştırabilmek için Windows 7 ve üzeri 64-Bit işletim sistemine sahip olmak gerekiyor maalesef.

Bilgisayarınızda, 32-Bit veya 64-Bit işletim sisteminden hangisine sahip olduğunuzu bağlantıdaki Speccy Free vb. bir yazılımı kullanarak ya da masaüstündeki bilgisayar simgesine sağ tık yapıp özelliklere tıkladığınızda açılan pencereden resimdeki örnekte de olduğu gibi görebilirsiniz.

Aşağıdaki kısa yolu kopyalayıp Windows Explorer'a yazıp enter yaptığınızda açılan penceredeki ''Ayrıntılı performans ve sistem bilgilerini görüntüleyin veya yazdırın'' kısmına tıkladığınızda daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Kod: [Seç]
Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Performans Bilgileri ve Araçları
Sorunun çözümü için Win 7 veya üzeri 64-Bit işletim sistemi kurmanız gerek. Kurulumdan önce işlemcinizin 64-Bit işletim sistemlerini desteklediğinden emin olunuz. Kolay gelsin, iyi oyunlar.

Call of Duty Advanced Warfare Bu dosyanın sürümü çalıştırdığınız windows sürümü ile uyumlu değil diye hata alıyorum yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?

Call of Duty Advanced Warfare Bu dosyanın sürümü çalıştırdığınız Windows sürümüyle uyumlu değil

teşekkür ederim 32 bit benim işletim sistemim yorgunluktan hiç bakmamışım :)