Call of Duty Advanced Warfare Your CPU Does not Meet The Minimum Specification

Call of Duty Advanced Warfare your CPU does not meet the minimum specification error hatası çözümü için CoDAW oyuncularına vereceğimiz önerilerimizi konunun devamında bulabilirsiniz Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri'ne göre iyi bir oyun deneyimi yaşamak için sisteminizde bulunması gereken işlemcinin, minimum Intel Core i3-530 2.93 GHz. ya da AMD Phenom II X4 810 2.60 GHz. özelliklerini taşıması gerekmektedir.

Bu işlemcilerin incelediğimizde AMD Phenom II X4 810'un [Core 4] dört çekirdeğe, Intel i3-530'un da [Core 2 (2 logical cores per physical)] olmak üzere dört çekirdeğe sahip olduklarını görebiliyoruz. Bu teknik özelliklerden düşük işlemciye sahip sistemlerde ise Call of Duty Advanced Warfare oynanışında Call of Duty Advanced Warfare your CPU does not meet the minimum specification hatası meydana gelebilmektedir. Arzu ederseniz CPU Compare bağlantısından işlemcinizi bularak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Kod: [Seç]
FATAL ERROR: Your CPU does not meet the minimum specification for running Call of Duty Advanced Warfare
CoDAW your CPU does not meet the minimum specification hatası çözümü için aşağıdaki bağlantıda iki farklı versiyonu bulunan dosya/dosyaları zipten çıkartınız ve mevcut dosyaları yedekledikten sonra aşağıdaki konumlarda bulabileceğiniz oyun yoluna kopyalayarak sırasıyla deneyiniz. Bu çözüm önerimiz bazı sistemler üzerindeki işlemcilerde iyi sonuçlar vermekte, bazı sistemlerde veya oyun versiyonlarında ise ''Call of Duty Advanced Warfare Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı'' ya da Call of Duty Advanced Warfare Steam Must Be Running to Play This Game vb. hatalara neden olmaktadır. Böyle bir hata ile karşılaşırsanız kopyaladığınız dosya/dosyaları siliniz ve aldığınız yedeği tekrar oyun yoluna atarak başka çözümler arayınız. Kolay gelsin, iyi oyunlar.

Call of Duty Advanced Warfare hakkında detaylı bilgiler ve hata çözümlerini, gameplay videolar ile ekran görüntülerini Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri ve Call of Duty Advanced Warfare bağlantılarında bulabilirsiniz.

CoDAW Your CPU Does Not Meet The Minimum Specification Error Fix: DOWNLOAD
Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty Advanced Warfare\s1_sp64_ship.exe
Kod: [Seç]
D:\Games\Call of Duty Advanced Warfare\s1_sp64_ship.exe
Call of Duty Advanced Warfare Your CPU Does not Meet The Minimum Specification for Running Error Hatası

evet yönetici olarak ayarladım. hatta güvenlik programlarını da devre dışı bıraktım bazı dosyaları engellemesin diye. değişen bir şey olmadı.

Call of Duty Advanced Warfare CPU hatası ile ilgili sorunuzu bağlantıdan yanıtlamaya çalıştım, oradan inceleyebilirsiniz, kolay gelsin.

evet yönetici olarak ayarladım. hatta güvenlik programlarını da devre dışı bıraktım bazı dosyaları engellemesin diye. değişen bir şey olmadı.


Arkadaşlar Call of Duty Advanced Warfare Your CPU Does Not Meet The Minimum Specification hatasının çözümünü buldum. Windows 8 kullanan arkadaşlarda görülüyor bu sorun. Bilğisayarınız windows 8.1 güncellemesi istiyor ve güncel değilse bu hatayı veriyor. Ben bir çok dosya indirip denememe rağmen çözüm bulamamıştım. Windows 8.1 e güncelledim bilgisayarı, oyunu tekrar kurup crack yaptıktan sonra yönetici olarak çalıştırdım direk açıldı.Şu an tek sorun var oynarken kasma oluyor bunun çözümünü  biliyorsanız eğer cevabınızı bekliyorum admin.  ( win 8.1 - core i7 - nvida gforce - 2gb ekran kart - 8 gb ram )