Call of Duty Black Ops 2 Bölüm Açılmama ve Geçme Sorunları

Call of Duty 9 Black Ops 2 de zenci komutanın brifing verdiği kısımdan sonra bölüm açılmıyor oyunun yüklenmesi gibi bir yer açılıyor sonra o şekilde kalıyor. Google amcaya sordum bu sorunla karşılaşan yook. yardım lütfen...

Ynt: Call of Duty Black Ops 2 Bölüm Açılmama ve Geçme Sorunları
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2012, 14:31:02 »
black ops 2 de zenci komutanın brifing verdiği kısımdan sonra bölüm açılmıyor oyunun yüklenmesi gibi bir yer açılıyor sonra o şekilde kalıyor. google amcaya sordum bu sorunla karşılaşan yook. yardım lütfen
Windows XP sorunu nedeniyle oyunu henüz yükleyemediğim için yardımcı olamayacağım maalesef. Black Ops 2 single player'i bitiren arkadaşlar yardımcı olurlar inşallah :)

« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2014, 00:33:59 »
Arkadaşlar, Call of Duty Black Ops 2 Celerium adlı görevde zenci bir komutan konuştuktan sonra oyun devam etmiyor lütfen yardım edin.

« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2014, 02:59:49 »
Black Ops 2'nin ikinci bölümü Celerium'a kadar geldiğinize göre dosya izinleri ya da save game yapmada bir sıkıntı yok sanırım, oyun devam etmiyor derken tam olarak nasıl bir hata alıyorsunuz? Biraz daha aydınlatıcı bilgi verebilirseniz bölüm açılmama sorunu ile ilgili olarak daha fazla yardımcı olabiliriz. Şu an için iki öneri sunabilirim.

* Black Ops 2'yi yönetici olarak çalıştırmıyorsanız ayarlayınız. Yönetici olarak çalıştırma ile ayrıntılı anlatımlarımı forumda arama yaparak bulabilirsiniz.

* Eğer BO2 bölüm açılmama ya da bölüm geçememe sorunlarına esaslı bir çözüm bulamazsanız Black Ops 2 Save Game Dosyası'nı bağlantıdan indirip uygulayınız, böylece en azından diğer BO2 görev bölümlerine geçip oynayabilir ve hata verip vermediğini test edebilirsiniz.

Arkadaşlar, Call of Duty Black Ops 2 Celerium adlı görevde zenci bir komutan konuştuktan sonra oyun devam etmiyor lütfen yardım edin.