• Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe Yama 5 0 5 1

Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe Yama

« : 08 Şubat 2018, 01:17:23 »
Modern Warfare Remastered Türkçe yama çıktı mı acaba? Hiç bir sitede bulamadım yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. :)

Ynt: Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe Yama
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2018, 15:53:44 »
Oyun çıkalı yaklaşık 1.5 sene kadar oldu ama şu ana kadar Modern Warfare Remastered Türkçe yama çıkmadı maalesef. MWR oyun dosyalarının, oyunun ilk/orjinal versiyonu olan Call of Duty 4'e ait .iwd, .ff vb. dosya formatlarından farklı olması nedeniyle bu güne kadar yama yapımının gerçekleştirilemediğini düşünüyorum.

Sorunuz üzerine iyice araştırma yaptım, acaba başlayan bir çalışma var mı diye ama hiç bir yama yapımcısı grubun Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe Yama ile ilgili bir çalışmasına ben de rastlayamadım. Son yıllarda çıkan tüm serilerde olduğu gibi Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered'ı da Türkçe olarak oynayamıyacağız anlaşılan.

Ama oyunun hikayesi, görev açıklamaları ve benzeri hususları anlamak için en azından eski oyunun yaması yani Call of Duty 4 Türkçe Yama kurulumu yapılarak MWR hakkında fikir elde edinilebilir.

Ancak yine de ümidi kesmemek gerek, belki ileride yama çıkabilir de. MWR Türkçe yama hakkında herhangi bir gelişme olursa buradan bilgi vermeye çalışacağım. Diğer arkadaşlar da herhangi bir bilgiye ulaşırlarsa haber vermelerini ve ayrıca bu başlık altından yorum yaparak katkı sunmalarını rica ederiz.

Modern Warfare Remastered Türkçe yama çıktı mı acaba? Hiç bir sitede bulamadım yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. :)