Call of Duty Serisi Hileleri İçin Custom Commands Trainer

Merhaba arkadaşlar, Call of Duty 5 World At War zombi hayranlarının işini kolaylaştıracak bir hile programı (trainer) buldum. Ayrıca Call of Duty 4, World at War ve Black Ops (1) singleplayer modlarında da denedim çalışıyor. Eğer siz de benim gibi command kısmından elle komut yazmaya üşeniyorsanız bu programı sevebilirsiniz. Yaşasın üşengeçlik :D

Programı Call of duty 4 , Call of Duty 5 World at War, Black Ops (1) oyunlarının singleplayer modlarında denedim, campaign ile uyumlu komutlar sorunsuz çalışıyor (Bkz. Sınırsız mermi, god modu...) Ancak zombi modunda yapabileceklerinizin limiti daha da artıyor. G_speed 450, speed_multiplier 5, g_gravity 350, cg_fov 120 gibi komutlar zombi moduna özel.

http://s5.dosya.tc/server4/5671a0/cod_trainer.exe.html

Ynt: Call Of Duty World At War Custom Commands Mod
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2017, 21:25:09 »
Paylaşım için teşekkürler. cod_trainer'in kullanılması ile ilgili bilgi verebilirmisiniz? Nasıl kullanılıyor, Call of Duty 5 zombi oynarken neleri yapmamızı sağlıyor gibi.

Ynt: Call Of Duty World At War Custom Commands Mod
« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2017, 22:19:44 »
Call of Duty 5 trainer'ın açıklamasıyla ilgili, her oyunun başında sıfırdan komutları yazmak yerine, sizin seçebildiğiniz tuşlara bind ederekten 50+ komutu aç/kapa şeklinde kullanabilirsiniz.

CoD5 hile komutları arasında sınırsız mermi, atış hızını 4 katına çıkarma gibi, oyunu daha da eğlenceli hale getiren Call of Duty 5 World at War hile kodları bulunuyor. Eğer isterseniz kullanımı ile ilgili video çekip yükleyebilirim :D

Ynt: Call of Duty 5 World At War Custom Commands Trainer
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2017, 22:31:41 »
Bahsettiğiniz trainerdeki hile kodları sadece Call of Duty 5 World at War zombi oynarken mi kulanılıyor, singleplayer'da da kullanma imkanı var mı? Call of Duty 5 trainer'ın kullanımı ile ilgili videoyu vaktiniz olduğunda çekebilirseniz memnun oluruz, çünkü çok soran oluyor :D

Call of Duty 5 World At War Trainer

Ynt: Call of Duty 5 World At War Custom Commands Trainer
« Yanıtla #4 : 16 Mayıs 2017, 23:56:08 »
Programı Call of duty 4 , Call of Duty 5 World at War, Black Ops (1) oyunlarının singleplayer modlarında denedim, campaign ile uyumlu komutlar sorunsuz çalışıyor (Bkz. Sınırsız mermi, god modu...) Ancak zombi modunda yapabileceklerinizin limiti daha da artıyor. G_speed 450, speed_multiplier 5, g_gravity 350, cg_fov 120 gibi komutlar zombi moduna özel.

Video üzerinde ayrıca çalışıyorum :D Şimdiden herkese iyi eğlenceler.