Call of Duty Türkçe Yama

Call of Duty Türkçe Yama
« : 27 Ekim 2013, 20:42:17 »
Kemal Deniz YILMAZ tarafından çevirisi yapılan Call of Duty Türkçe Yama ile ilgili ayrıntıları, CoD1 Türkçe yama indirme bağlantısı ile kurulum açıklamasını ve kurulum sonrası menü ve oyun içinde meydana gelen değişikliklere ait görselleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Çeviri Tamamlanma Durumu: Menü ve görevler %100, alt yazılar %90, çeviri ortalaması yaklaşık %95.

Yapımcısı: Kemal Deniz YILMAZ

Call of Duty Türkçe Yama Kurulum: Öncelikle Call of Duty official patch versiyonunuzun v.1.5 olup olmadığını multiplayer menü ekranının sağ alt köşesinden kontrol ediniz, değil ise CoDPatch kategorisinden güncellemeleri yapınız. Dosyaları zipten çıkarıp setup dosyasını çalıştırınız, sorduğu şifreyi txt dosyasından alarak giriniz ve kurulumu tamamlayınız.

CoD1 Türkçe yama üzerinde yaptığım testlerde oyunumda v.1.5b yüklü olmasına rağmen menülerin Türkçeleşmediğini tespit ettim ya da kurulumu defalarca yapmama ve kontrol etmeme rağmen yanlış yapmış olabilirim, fakat single player'e girildiğinde tüm görev emirleri ve alt yazılar ile diğer açıklamaların tümüyle Türkçeye çevrildiğini söyleyebilirim.

Not: Kurulumdan önce cod.bmp, localization.txt ve main klasöründe bulunan localized_english_pak1.pk3 ve localized_english_pak5.pk3 dosyalarını yedeklerseniz oyunun orjinal versiyonuna dönüş yapabilirsiniz.

Call of Duty Türkçe Yama İndirme Linki: Call of Duty Türkçe Yama İNDİR

Call of Duty serisi diğer oyunlara ait Türkçe yamaları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz. Geçmekte zorlandığınız bölümler olursa CoD serisi oyunlara ait save game dosyalarını CoDSaveGame kategorisinden indirebilirsiniz.

Call of Duty United Offensive Türkçe Yama

Call of Duty 2 Türkçe Yama

Call of Duty 4 Modern Warfare Türkçe Yama

Call of Duty 5 World at War Türkçe Yama

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Türkçe Yama

Call of Duty 7 Black Ops Türkçe Yama

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Türkçe Yama

Call of Duty Ghosts Türkçe Yama

Black Ops 2 Türkçe Yama: Proje aşamasında

Call of Duty Türkçe Yama Görev Tab Menü

Call of Duty Türkçe Yama indir

Call of Duty Classic Beginning of the Campaign Video:Alıntı
Kemal Deniz YILMAZ: Call of Duty oyunu için en güncel Türkçe yama. Arşiv programı ve Text editör kullanılarak yapılmıştır. Text dosyalarının yapısı pek karmaşık değildir. Bu yamayı ilk olarak epey uzun zaman önce çıkarmıştım. Şu an en güncel sürümüne ulaştı ve tamamen Türkçe hâle geldi. Üstünde çalıştığım epey proje var bu nedenle ö,ç,ü, gibi özel karakter için yeni bir yama çıkarmayacağım. Zaten bu yama oyunu tamamen türkçe yapıyor ve bir sorun görülmezse son sürümdür. İyi oyunlar dilerim.

Call of Duty Türkçe Yama indir