Can You Run It? CoDAW Sistem Gereksinimleri Hk.

Can You Run It? CoDAW Sistem Gereksinimleri Hk.
« : 19 Nisan 2015, 15:19:20 »
Arkadaşlar merhaba, 3-4 yıl aradan sonra evlilik çocuk derken ara verdiğim COD dünyasına geri döndüm :D ilk olarak Black Ops 2 ve Ghosts'u bitirdim fakat can you run it sitesine girdiğimde Advanced Warfare'ı hem ekran kartı hem de cpu karşılamıyor laptopu yeni aldım ortalama bir bilgisayar anlamadım en düşükte de dahi olsa çalıştıramam mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bilgisayarım Call of Duty Advanced Warfare Çalıştırır mı?

Ynt: Can You Run It? CoDAW Sistem Gereksinimleri Hk.
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2015, 16:05:46 »
Sisteminizde bulunan Intel Core i5-4210U 1.70 Ghz. Turbo Speed 2.70 Ghz. işlemciniz taşıdığı 2 fiziksel 2 sanal çekirdeği ile CoDAW sistem gereksinimlerinin dört çekirdek gereksinimini karşılıyor. Intel Core i5-4210U 1.70 GHz. ve Intel Core i3 530 2.93 GHz. işlemcileri karşılaştırma sonucunu bağlantıda bulabilirsiniz.

AMD Radeon R7 M260 2 Gb. 64-Bit ekran kartınız ise özellikle memory bus ve memory bandwidth değerleri bakımından Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri'nin oldukça altında kalıyor. CoDAW ile CoDGhost Sistem Gereksinimleri birbirlerine çok yakın özellikler taşıyor, aralarında belirgin fark olarak CoDAW'da işlemci dört çekirdek zorlaması, CoDGhosts'da ise RAM zorlaması mevcut. CoDGhosts'u oynadığınızı belirtmişsiniz, bu tecrübeyi de göz önüne alarak sisteminizi değerlendirdiğimde Call of Duty Advanced Warfare'ı düşük ayarlarda oynayabileceğinizi tahmin ediyorum.

Arkadaşlar merhaba, 3-4 yıl aradan sonra evlilik çocuk derken ara verdiğim COD dünyasına geri döndüm :D ilk olarak Black Ops 2 ve Ghosts'u bitirdim fakat can you run it sitesine girdiğimde Advanced Warfare'ı hem ekran kartı hem de cpu karşılamıyor laptopu yeni aldım ortalama bir bilgisayar anlamadım en düşükte de dahi olsa çalıştıramam mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Call of Duty Advanced Warfare Sistem Değerlendirmesi