CoDAW Run in Safe Mode Hatası Alıyorum Geçince de DirectX Hatası Alıyorum

Arkadaşlar yardım edermisiniz, Call of Duty Advanced Warfare'da önce ''Run in Safe Mode'' hatası alıyorum.

Call of Duty Advanced Warfare DirectX Hatası

Yukarıdaki hatayı alınca da aşağıdaki Call of Duty Advanced Warfare DirectX Encountered an Unrecoverable Error hatasını veriyor; lütfen yardım eder misiniz?

Call of Duty Advanced Warfare DirectX Hatası

CoDAW DirectX Encountered an Unrecoverable Hatası Çözüm Önerileri
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2014, 18:30:32 »
Bağlantıdaki Call of Duty Advanced Warfare DirectX Encountered an Unrecoverable Error hatası başlığında yazılı çözüm önerilerini uygulamış mıydınız? Öncelikle o sayfadaki önerileri uygulayınız. Ayrıca ''Call of Duty Advanced Warfare DirectX encountered an unrecoverable hatası'' nedenlerinden biri olan DirectX11'i destekleyen bir ekran kartına sahip olduğunuzdan emin olunuz. Sistem bilgilerinizi detaylıca verebilirseniz değerlendirmeye çalışalım.

Arkadaşlar yardım edermisiniz, Call of Duty Advanced Warfare'da önce ''Run in Safe Mode'' hatası alıyorum.

Yukarıdaki hatayı alınca da aşağıdaki Call of Duty Advanced Warfare DirectX Encountered an Unrecoverable Error hatasını veriyor; lütfen yardım eder misiniz?

bahsettiğiniz sayfadakileri tek tek uyguladım ve evet ekran kartım DirectX11 i destekliyor ama sorunu çözemedim

Ekran Kartım ATI Radeon HD 4800

sanırım directx 11 i desteklemiyor  :-X :'(

Call of Duty Advanced Warfare oynayabilmek için DirectX 11 ekran kartı kullanmak gerekli. Maalesef ATI HD 4800 serisinden olan kartlar en fazla DirectX 10'u destekliyor, o yüzden CoDAW'da DirectX hatası alıyormuşsunuz demek ki.

Ekran Kartım ATI Radeon HD 4800
sanırım directx 11 i desteklemiyor  :-X :'(