Forum Avatar Ayarları

Forum Avatar Ayarları
« : 28 Aralık 2012, 21:18:27 »
Yeniden boyutlandırma nedeniyle aşırı kaynak tüketimine neden olan forum avatar ayarları 150x150 boyutundan 128x128 boyutunda olacak şekilde ayarlanmış ve boyutlandırma işlevi kaldırılmıştır. Bu nedenle halihazırda daha önceden avatar yükleyen üyelerimizin avatarları orjinal boyutuna dönmüştür.

Avatar kullanan üyelerimizin 31.12.2012 tarihine kadar avatar boyutlarını 128x128 boyutuna getirerek upload etmeleri ve direk linkini profil/forum profili bölümünden girmelerini rica ederiz.

Boyutları uygun olmayan kullanıcılarımızın avatarları uyarılmadan kaldırılacaktır.

Güncelleme 15.05.2013 : Forum avatar galerisindeki sorun giderilip yeni avatar paketleri yüklenmiştir. Uygun boyut ve kalitede avatar resimleri bulundukça galeriye ilave edilecektir. ''Profil/forum profili/galeriden avatar seçin'' yolundan avatar resminizi belirleyebilir veya güncelleyebilirsiniz.

SMF Forum Avatar Güncelleme
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2013, 14:19:00 »
Konu güncellenmiştir.
Alıntı
Güncelleme 15.05.2013 : Forum avatar galerisindeki sorun giderilip yeni avatar paketleri yüklenmiştir. Uygun boyut ve kalitede avatar resimleri bulundukça galeriye ilave edilecektir. ''Profil/forum profili/galeriden avatar seçin'' yolundan avatar resminizi belirleyebilir veya güncelleyebilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare Avatar
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2015, 15:54:57 »
175 px × 210 px boyutlarında yeni Call of Duty Advanced Warfare avatarları yükledim arkadaşlar, beğendiğiniz varsa Profil/Forum Profili/Galeriden avatar seçin/CoDAW yolundan seçip yükleyebilirsiniz.

Kod: [Seç]
https://www.codturkiye.net/forum/avatars/CoDAW/cod-aw-1.jpg
Call of Duty Advanced Warfare AvatarCall of Duty Advanced Warfare AvatarCall of Duty Advanced Warfare AvatarCall of Duty Advanced Warfare Avatar

Call of Duty Forum Avatarları
« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2015, 15:51:18 »
Call of Duty karakterlerinden yararlanarak değişen temamıza uygun boyutlarda (200×200px) forum avatarları oluşturdum arkadaşlar. Avatarınızı Profil/Forum Profili/Galeriden avatar seçin/CoD-Chars-200x200 yolundan seçerek yükleyebilirsiniz.

https://www.codturkiye.net/forum/avatars/CoD-Chars-200x200/avatar-1.jpg
Call of Duty Forum AvatarCall of Duty Forum AvatarCall of Duty Forum AvatarCall of Duty Forum AvatarCall of Duty Forum Avatar

Ynt: Forum Avatar Ayarları
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2015, 20:33:22 »
Tamamiyle kendi yapımımız olan ve bazı örneklerini aşağıda görebileceğiniz Black Ops 3 avatarları da forum profillerinizde kullanabilmeniz amacıyla galeriye eklenmiştir arkadaşlar. Dileyen üyelerimiz ya da site ziyaretçilerimiz aşağıdaki linkin sonundaki rakamı halihazırda mevcut 22 avatara kadar değiştirerek başka forumlarda da kullanabilirler. İyi forumlar.

https://www.codturkiye.net/forum/avatars/BO3/bo3-avatar-1.jpg
Call of Duty BO3 Forum AvatarCall of Duty BO3 Forum AvatarCall of Duty BO3 Forum AvatarCall of Duty BO3 Forum AvatarCall of Duty BO3 Forum Avatar

« Yanıtla #5 : 04 Mart 2017, 00:05:56 »
Kolay gelsin profilindeki avatar resminde adamın gözleri oynuyorda aynı alabilir miyim başka bir yerde kullamayı düşünüyorum da.

veteran şefim :) url alabilir miyim :)

« Yanıtla #6 : 04 Mart 2017, 00:20:35 »

Forumdaki göz kırpan avatar resmime ait alternatifli linkleri aşağıya ekliyorum. Başka forumlarda veya istediğiniz bir web ortamında bu linklerden birini kullanabilirsiniz.

Göz kırpan başka bir avatar resmi isterseniz, göz kısmı editlenebilecek açıklıkta ve çok küçük ebatta olmayan uygun boyuttaki bir görselinizi buraya eklediğinizde sizin için yapmaya çalışabilirim.

https://www.codturkiye.net/img/veteran-soldier-avatar_v.6.gif
https://res.cloudinary.com/dhw4tc9yg/image/upload/v1487081570/veteran-soldier-avatar_v.6_hc4mfd.gif
Kolay gelsin profilindeki avatar resminde adamın gözleri oynuyorda aynı alabilir miyim başka bir yerde kullamayı düşünüyorum da.

veteran şefim :) url alabilir miyim :)

« Yanıtla #7 : 04 Mart 2017, 00:32:05 »
Şölye bir sorun oluştu başka bir forumda kullanmak istedim de mühendisik sitesi orda resimde ki gözler kapalı oluyor ayn şekilde açılıp kanacak şekilde nasıl yapabilirim

« Yanıtla #8 : 04 Mart 2017, 00:38:56 »
Bahsettiğiniz siteye avatarınızı yüklerken eğer url'den ekle seçeneği etkinse oradan ekleyiniz.

Forumumuzda da olduğu gibi bazı forumlar güvenlik nedeniyle url'den ekleme ya da avatar görseli için upload imkanı sunmayabilirler veya sunsalar bile görseli başka bir formata çevirebilirler. Resmin dosya formatı değiştiğinde eğer bu resim konumuz olan .gif formatındaysa animasyon özelliğini kaybedecektir.

Şölye bir sorun oluştu başka bir forumda kullanmak istedim de mühendisik sitesi orda resimde ki gözler kapalı oluyor ayn şekilde açılıp kanacak şekilde nasıl yapabilirim

« Yanıtla #9 : 06 Mart 2017, 09:05:38 »
Teşekkür ederim SAYGILAR

Verdiğiniz linkten indirme yapıyorum farklı kaydediyorum ama media player den açılırken gözler kıpırdamıyor ..!!

« Yanıtla #10 : 06 Mart 2017, 12:35:00 »
Resim gösterme/düzenleme yazılımları veya birlikte aç deyip web tarayıcı ile bakmak lazım.

« Yanıtla #11 : 06 Mart 2017, 21:04:14 »
Teşekkür Ederim