• Modern Warfare 3 Oyun Yükleme Hataları ve Çözüm Önerileri 5 0 5 2

Modern Warfare 3 Oyun Yükleme Hataları ve Çözüm Önerileri

Ynt: Modern Warfare 3 Oyun Yükleme Hataları ve Çözüm Önerileri
« Yanıtla #15 : 10 Nisan 2016, 21:54:32 »
millet her şey var da bi cra*k yok. cod 8

« Yanıtla #16 : 10 Nisan 2016, 22:12:09 »
Modern Warfare 3'ü indirdiğinizde update/cra*k dosyaları da birlikte geliyor bildiğim kadarıyla, bu yüzden ayrıca paylaşmamıştık forumda. İlaveten bu tür paylaşımlar bir süre sonra yayımlandığı sayfanın arama sonuçlarından kaldırılmasıyla sonuçlandığından ihtiyaç duyanların erişimine de engel oluyor maalesef. Arşivimde bulunsa sorununuzu gidermek için uplayıp linkini göndermek isterdim, fakat geçtiğimiz yıllarda MW3'ü indirimden aldıktan sonra silmişim hepsini :)

« Yanıtla #17 : 26 Temmuz 2017, 16:28:30 »
Call of duty modern warfare 3 indirdim bikaç problem verdi sayfa sayesinde çözdümde "Couldn't load image '3_cursor3' hatasını verdi main dosyasıan felanattım bide kendi dosyasıan attım ama gene verdi ne yapmalıyım ?  :'(

« Yanıtla #18 : 26 Temmuz 2017, 17:19:24 »
Büyük ihtimalle indirdiğiniz oyunda bozukluk veya indirme sırasında kopukluk ya da kurulum sırasında hata oluşmuş olmalı. Çünkü MW3 Couldn't load image '3_cursor3 hatasında bahsedilen 3_cursor3.iwi dosyası (Orj. boyut: 4.128 Kb.), iw_00.iwd (307.442 Kb.) içerisinde olması gereken bir dosya. Oyunu kaldırıp yeniden kurup kontrol etmenizi bu da çözüm sağlamazsa farklı bir kaynaktan oyun indirmenizi tavsiye edebilirim.

Kod: [Seç]
.\Call of Duty Modern Warfare 3\main\iw_00.iwd

.\iw_00.iwd\images\3_cursor3.iwi

Arzu ederseniz MW3 iw_00.iwd dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz, indirdikten sonra main klasörüne atınız.

Modern Warfare 3 iw_00.iwd: DOWNLOAD

Call of duty modern warfare 3 indirdim bikaç problem verdi sayfa sayesinde çözdümde "Couldn't load image '3_cursor3' hatasını verdi main dosyasıan felanattım bide kendi dosyasıan attım ama gene verdi ne yapmalıyım ?  :'(

« Yanıtla #19 : 31 Ocak 2018, 19:12:15 »
Merhaba arkadaşlar geçen gün 4 dvd şeklinde call of duty 8 (mw3) oyununu aldım ancak kurulum sırasında "iw_3.iwd dosyasında crc hatası " diye bir bildirim aldım. Kurulum bittikten sonra main klasörü içinde yalnızca iw_3.iwd adlı dosyanın olmadığını fark ettim. Herhangi bir indirme linki vs bulamadım sizden yardım istiyorum... oyunu tekrar indiremiyorum :'(

« Yanıtla #20 : 31 Ocak 2018, 21:02:49 »
Sanırım Modern Warfare 3 yükleme DVD'nizde bozuk sektörler oluşmuş. MW3 iw_3.iwd dosyasını aşağıdan indirebilirsiniz. İndirdikten sonra zipten çıkarınız ve main klasörüne atınız.

.\Call of Duty Modern Warfare 3\main\iw_3.iwd
Modern Warfare 3 iw_3.iwd: DOWNLOAD

Merhaba arkadaşlar geçen gün 4 dvd şeklinde call of duty 8 (mw3) oyununu aldım ancak kurulum sırasında "iw_3.iwd dosyasında crc hatası " diye bir bildirim aldım. Kurulum bittikten sonra main klasörü içinde yalnızca iw_3.iwd adlı dosyanın olmadığını fark ettim. Herhangi bir indirme linki vs bulamadım sizden yardım istiyorum... oyunu tekrar indiremiyorum :'(

« Yanıtla #21 : 05 Ağustos 2018, 09:39:32 »
Sir When I try to open multiplayer in codmw3 it shows error 'Couldn't load voice off'
can you please tell me the solution and can you upload IW_06.iwd please

« Yanıtla #22 : 05 Ağustos 2018, 15:17:44 »
voice off.iwi file is in the iw_06.iwd file, perhaps it is damaged. You can download iw_06.iwd and copy/paste to ../main directory.

.\Call of Duty Modern Warfare 3\main\iw_06.iwd
Modern Warfare 3 iw_06.iwd: DOWNLOAD

Sir When I try to open multiplayer in codmw3 it shows error 'Couldn't load voice off'
can you please tell me the solution and can you upload IW_06.iwd please

Call of Duty 8: Modern Warfare 3 iw_06.iwd Error

« Yanıtla #23 : 06 Ağustos 2018, 12:56:34 »
Thank you Sir.

Sir When I try to open multiplayer in codmw3 it shows error 'Could not load the image default'
can you please tell me the solution

« Yanıtla #24 : 06 Ağustos 2018, 13:32:59 »
Try this please:

Steam > Library > Call of Duty Modern Warfare 3 Multiplayer > Right Click > Local Files > Verify integrity of game cache.

or

Uninstall and reinstall Modern Warfare 3 game.

Sir When I try to open multiplayer in codmw3 it shows error 'Could not load the image default'
can you please tell me the solution

« Yanıtla #25 : 14 Eylül 2018, 18:46:55 »
Oyunu yüklettim sırf Survival Mod oynamak için. Yükleyen arkadaş sağolsun normal oyunu kurmuş SURVIVAL MODE yok! Survival mode'dan ne zaman bir bölüm seçsem şu hatayı alıyorum; ERROR: could not find zone 'mp_interchange.ff'

Alıntı
Modern Warfare 3 Survival Mode: ERROR: could not find zone ''mp_..map_mapname...ff''

zone/english klasörünün bende ki boyutu; 3.40 Gb. Oyunun bendeki boyutu 11 Gb.

Başka yerlere baktım, eksik kurmuş, bilmem ne Box'dan kurmuşsa diyor. Aramadığım yer kalmadı çözümünü. Mesela netten londra bölümünün pachtini buldum onu attım oyuna girdim londrayı açtım yine hata alıyorum. Çözümü nedir arkadaşlar?

« Yanıtla #26 : 14 Eylül 2018, 20:11:49 »
Bendeki farklı konumlardaki 3 adet MW3 kurulumunun ..\zone\english klasörlerini inceledim. ..\english klasörünün boyutu 4.75 Gb. görünüyor hepsinde de. Diğer Modern Warfare 3 oyunlarımın DLC ve TR yama dosyalarından arındırılmış boyutları ise 13.8 Gb. civarında.

Alıntı
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Call of Duty Modern Warfare 3\zone\english

İnternet ortamındaki oyun sürümlerinde boyutları azaltmak maksadıyla multiplayer vb. singleplayer oynanışlarını etkilemeyecek dosyaları çıkararak setup'ları yeniden paketliyorlar. Böylece download kolaylığı sağlamış oluyorlar. Sizdeki zone/english klasörünün boyutu 3.40 Gb. olduğuna göre bazı dosyalar ayıklanmış görünüyor. Bu durumda tavsiyem oyunun tam ve temiz bir sürümünü bulup kurmanız yönünde.

Oyunu yüklettim sırf Survival Mod oynamak için. Yükleyen arkadaş sağolsun normal oyunu kurmuş SURVIVAL MODE yok! Survival mode'dan ne zaman bir bölüm seçsem şu hatayı alıyorum; ERROR: could not find zone 'mp_interchange.ff'

zone/english klasörünün bende ki boyutu; 3.40 Gb. Oyunun bendeki boyutu 11 Gb.

Başka yerlere baktım, eksik kurmuş, bilmem ne Box'dan kurmuşsa diyor. Aramadığım yer kalmadı çözümünü. Mesela netten londra bölümünün pachtini buldum onu attım oyuna girdim londrayı açtım yine hata alıyorum. Çözümü nedir arkadaşlar?

« Yanıtla #27 : 02 Aralık 2018, 18:32:29 »
merhaba call of duty modern warfare 3 main klasöründe "iw_15.iwd" dosyası eksik internetten aradım bulamadım elinde olan varsa uplad ederse çok sevinirim iyi akşamlar...

« Yanıtla #28 : 02 Aralık 2018, 19:57:25 »
MW3 iw_15.iwd dosyasını aşağıdan indirebilirsiniz. Arşiv dosyasından çıkarınız ve main klasörüne atınız, iyi oyunlar.

.\Call of Duty Modern Warfare 3\main\iw_15.iwd
Modern Warfare 3 iw_15.iwd: DOWNLOAD

merhaba call of duty modern warfare 3 main klasöründe "iw_15.iwd" dosyası eksik internetten aradım bulamadım elinde olan varsa uplad ederse çok sevinirim iyi akşamlar...

« Yanıtla #29 : 04 Aralık 2018, 00:09:43 »
çok teşekkür ederim  :) :)