• Modern Warfare 3 Oyun Yükleme Hataları ve Çözüm Önerileri 5 0 5 2

Modern Warfare 3 Oyun Yükleme Hataları ve Çözüm Önerileri

Ynt: Modern Warfare 3 Oyun Yükleme Hataları ve Çözüm Önerileri
« Yanıtla #30 : 23 Aralık 2018, 19:54:45 »
Merhaba akadaşlar. DVD yoluyla CoD MW3 yükledim. Herşey tıkırında ama survival moda girince oyun hata veriyor ve açılmıyor. Nereye baktıysam dosya vs bişey bulup indirip yapamadım. İçimde heves kaldı :( Lütfen hatanın çözümünü bilen varsa dosya paylaşımı veya çözümünü paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

« Yanıtla #31 : 23 Aralık 2018, 22:56:01 »
Modern Warfare 3 singleplayer oynayabiliyor fakat survival modu oynayamıyorsanız upload eden tarafından dosyalar ayıklanmış ya da DVD bozuk olabilir. Bu durumda sağlam bir yerden indirip yeniden kurmak çözüm olabilir.

Merhaba akadaşlar. DVD yoluyla CoD MW3 yükledim. Herşey tıkırında ama survival moda girince oyun hata veriyor ve açılmıyor. Nereye baktıysam dosya vs bişey bulup indirip yapamadım. İçimde heves kaldı :( Lütfen hatanın çözümünü bilen varsa dosya paylaşımı veya çözümünü paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

« Yanıtla #32 : 30 Ocak 2019, 21:46:05 »
Merhaba Modern Warfare 3'de Survival moddaki bölümlere giremiyorum hata veriyor zone/english klasöründe mapler yok nereden bulabilirim??

« Yanıtla #33 : 30 Ocak 2019, 22:21:40 »
Sizdeki Modern Warfare 3 setup dosyasının içerisinde bazı dosyalar olmayabilir, bu yüzden oyunu farklı bir yerden indirip yüklerseniz sorun çözülür sanıyorum.

Merhaba Modern Warfare 3'de Survival moddaki bölümlere giremiyorum hata veriyor zone/english klasöründe mapler yok nereden bulabilirim??