• Infinite Warfare Oyununa Şans Verilmeli... 5 0 5 1

Infinite Warfare Oyununa Şans Verilmeli...

Infinite Warfare Oyununa Şans Verilmeli...
« : 05 Aralık 2018, 20:02:05 »
Bam bam bam...

Öncelikle Call of Duty Infinite Warfare ile ilgili yazacağım forum yazıma hoşgeldiniz. Bu forum yazımda size neden Infinite Warfare oyununa şans verilmesi gerektiğini yazacağım.

Şimdi bu yazıyı okuyan kişi en az 1 Call of Duty oyunu oynamıştır hatta hepsini bile oynamıştır. Bir de oyunu oynamayıp ön yargılı davranıp yok bu oyun çöp bu oyun şöyle böyle derken kimsenin dediğine takmadım ve 2018 Ocak ayında 120 TL'ye PlayStation 4 Platformunda CoD IW+ CoD MWR aldım ve oynadım. İki oyun da indikten sonra (4 gün sonra indirildi) ilk girişi İW ile yaptım.

Girdiğim gibi sinematiği izlerken cidden ama cidden az çok keyif aldım ve sonra oyuna geçtik. Oynadım ve ilk bölümü geçtim ve ilk izlenimim şu oldu:

-Abi bu oyun niye sevilmedi, neden beğenilmedi, dedim.

Birkaç gün sonra oyunu bitirdim ve izlenimim şu oldu:

-Cidden bu oyun bu parayı hak ediyor oldu.

Oyunun senaryosu uzay temalı ve uzayda oluşan savaşı bize hissettirmeyi sağlıyor. Birkaç YouTube kanalına denk geldim ve onlarda ön yargılı davrandıkları için pişman olmuşlar. Yalnız değildim bu görüşte.

Multiplayer modu bildiğimiz sıradan CoD. Mekan tasarımlarına önem verilmiş ve İnfinity Ward'ın oyunu olduğu için ''Terminal'' haritasını tekrar düzenleyip güzelleştirmişti.

Zombi modu bir senaryoya bağlı olarak ilerliyor. İlk harita ''Spaceland'' üzerinden 4 map daha yapıp onun üzerinden ilerlemişler. Sadece zombi modu değil Boss Fight'lar eklemişler ve çook zor bir hale gelmiş.

Bu oyuna şans verilmeli ben verdim, verdiğime de pişman değilim.
Varsa bir sorunuz cevaplayabilirim ne de olsa neredeyse 1 sene olacak oynuyorum.

Saygılarımla...