[Sabit] Call of Duty Infinite Warfare DirectX Encountered an Unrecoverable Hatası  

Sayfa 2 / 2
 
(@administrator)
General Admin

Verdiğiniz ekran görüntüsüne göre kullanmakta olduğunuz AMD Radeon R9 serisi ekran kartınızın diverları çok eski görünüyor. Gerçi aşağıdaki görselde verdiğim sistemimdeki driverlar da eski ama sizinki 2013 yılına ait bir sürüm (13.251.0.0). Bu yüzden bağlantıdan AMD Ekran Kartı Driver sayfasına girerek güncelleme yapınız.

Ayrıca örneğini verdiğim oyun yolunda bulunan DXSETUP.exe dosyasını çalıştırarak DirectX kurulum/güncelleme işlemini yapınız ve sisteminizi yeniden başlatarak deneyiniz, iyi oyunlar.

 ..\Call of Duty Infinite Warfare\_CommonRedist\DirectX\Jun2010\DXSETUP.exe

Call of Duty Infinite Warfare oyununda başka hataların alınmasını önlemek maksadıyla yine oyun yolunda da bulabileceğiniz Visual Studio 2015 için Visual C++ yüklemelerinden sisteminize uygun olan vc_redist.x86 (32-Bit) ya da vc_redist.x64 (64-Bit) dosyasını yüklemenizi tavsiye ederim.

..\Call of Duty Infinite Warfare\_CommonRedist\vcredist\2015

DirectX Tanı Aracı Ekran Kartı Bilgisi

Gönderen: Ceyhun xmx

Arkadaşlar Call of Duty Infinite Warfare DirectX hatası alıyorum. Ekran kartımı güncellemek istedim ama aygıt yöneticisi çalışmıyor, driverlardan da pek anlamıyorum yardımcı olur musunuz?

Call of Duty Infinite Warfare DirectX Encountered an Unrecoverable Hatası Call of Duty Infinite Warfare DirectX Encountered an Unrecoverable Hatası

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Mayıs 2019 15:15
(@ceyhun-ogan)
Er Üye

Call of Duty Infinite Warfare DirectX hatası ve oyuna girişte donmasının sorunları çözüldü;

  1. Arkadaşlar oyuna girişte yükleme yapıldığı zaman donup kalmasının sebebi antivirüs prog. güveniği açık olması kapatırsanız sorun kalkar ve oyuna giriş yapar.
  2. Call of Duty Infinite Warfare oyununa girdiniz ve DirectX hatası alırsanız yapmanız gereken ekran kartınızı yeniden yüklemeniz ve driver güncelleme yapılması gerekiyor.

Bu yazılanları yapamıyorsanız bu sayfanın Youtube kanalını ziyaret etmenizi öneririm, iyi oyunlar.

(ceyhun xmx )

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Mayıs 2019 23:02
Sayfa 2 / 2