Klan Elemanı Arayan Klanlar İçin ANA KONU

Klan Elemanı Arayan Klanlar İçin ANA KONU
« : 11 Temmuz 2012, 21:37:50 »
Call of Duty serisi oyunlarda klan elemanı aradığınızı bu başlığın altından yazarak klan arayan oyunculara çağrı yapabilirsiniz. Lütfen aşağıdaki formu kullanınız ve site linki ya da e-posta adresi, telefon numarası vb. özel bilgilere yer vermeyiniz.

* Klanınızın Adı ve Tagı :

* Klanınızın Xfire/Steam/CoDElite/CoDeSports/veya Diğer Platformlardaki Adresi: (varsa)

* Klan Yetkilisinin Xfire/Steam/CoDElite/CoDeSports/veya Diğer Platformlardaki Kullanıcı Adı: (varsa)

* Klan Oyun Platformunuz: (PC, PlayStation, XBox vb.)

* Hangi Call of Duty Serisi İçin Klan Elemanı Aradığınız: (CoD, CoD2, CoD4, MW2, MW3, BO2, CoDGhosts, CoDAW vb.)

* Varsa Belirtmek İstediğiniz Diğer Hususlar: (Örneğin klan elemanında aradığınız W/L (Win to Loss), K/D (Kill to Death) oranları, oyun deneyim süresi vb. hususlar)

Kod'u seçerek formu kopyalayabilirsiniz.
Kod: [Seç]
* Klanınızın Adı ve Tagı :

* Klanınızın Xfire/Steam/CoDElite/CoDeSports/veya Diğer Platformlardaki Adresi: (varsa)

* Klan Yetkilisinin Xfire/Steam/CoDElite/CoDeSports/veya Diğer Platformlardaki Kullanıcı Adı: (varsa)

* Klan Oyun Platformunuz: (PC, PlayStation, XBox vb.)

* Hangi Call of Duty Serisi İçin Klan Elemanı Aradığınız: (CoD, CoD2, CoD4, MW2, MW3, BO2, CoDGhosts, CoDAW vb.)

* Varsa Belirtmek İstediğiniz Diğer Hususlar: (Örneğin klan elemanında aradığınız W/L (Win to Loss), K/D (Kill to Death) oranları, oyun deneyim süresi vb. hususlar)

Ynt: Klan Elemanı Arayan Klanlar İçin ANA KONU
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2012, 13:18:54 »
Osmanlı Klan Logo

Merhaba Arkadaşlar. Bir çoğunuz Black Ops 2 oynuyorsunuz. Multiplayer Oynayan Arkadaşları Klanımızda Görmek İsteriz.

[T.C][OsMAnLI] Klan Tekno***s üzerinden Call Of Duty Modern Warfare 3, Gameranger ve Xfire üzerinden Call Of Duty 4 , Steam Üzerinden Call Of Duty Black Ops 2 ve Origin üzerinden Battlefield 3 oyunlarını oynamaktadır. Modern Warfare 3 ve Call Of Duty 4 Serverlarımızda Sürekli Admin Bulunmaktadır . Bu konu ile ilgi olarak oyun içinde [OsMAnLI] tagı bulunan adminlerimizden ve oyuncularımızdan yardım alabilirsiniz !! Kesinlikle oyun içinde her türlü hile, küfür, saygısızlık yapan oyuncular IP ban kullanılarak banlanacak ve serverlara girişi engellenecektir. Klan Üyeleri içinde Aynı Şey Geçerlidir Her TÜRK Kardeşimizin bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğine inancımız sonsuzdur ! 

Saygılarımızla [T.C][OsMAnLI] Klan

Raidcall İD : 4963420

Osmanlı Klan Roster-1

Osmanlı Klan Roster-2

« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2013, 13:10:07 »
SelaminAleykum
Ben Black Ops 2 oynuyorum ve clan ariyorum.Sizin anlattiklarinizdan kime muracat edecegimi yada admine nasil ulasacagimi anlayamadim.Steam uzerinden [OsMAnlI] niki olan 50 kisi icinden mi ulasacagim yoksa oyun icinde admini bulabilecegim bir channel varda bilmiyormuyum.Daha iyi aciklarsaniz clana girmek isteyenleri bu cikmazda birakmazsiniz.Earth_Stalker SAygilar...

« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2013, 02:20:38 »
Merhaba, bizim de sağlam bir BO2 clanımız var Call of Duty Elite'e de üyeyiz. Clanimiz 12 lwl ve iddialı, clanını bizimle karsilaştirmak isteyen yigit var ise bana ozelden mesaj yazabilir.

« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2014, 21:57:36 »
Merhaba, daha önce bo2deki clanımdan bahsetmiştim. Şimdi Call of Duty ghost clanım için iyi oyuncular arıyorum. Clan levelımız maximum; kırmızı tag, kırmızı başlık, kırmızı kıyafetlerimiz vs her şey açık. 29 kişiyiz fakat diamond division için eksik kalıyoruz. Clan savaşlarında 5 gün boyunca her gün özellikle geceleri aktif olabilcek üyeler arıyorum. Commander benim. İsteyenler ghost applicationdan [4TR] TheGoldenRushers clanına invite atsın, ben kendilerini ekleyip konuşup sonrasında başvurularını kabul ederim uygun olursa. Teşekkürler.

« Yanıtla #5 : 14 Eylül 2014, 14:54:49 »
[E]xelans-[C]ompany ™
PROFESSIONAL GAME HOSTING

Türkiyenin Sayılı Klanları Arasına Girmeyi Beceren Büyük Oyun Klanı Bu Seferde Call Of Duty II'de Klan Açmak İstiyor Yaş Sınırının Olmadığı Fakat Sevgi Saygı Çerçevesinden Çıkmadan Klan Alımları Yapan Klanımız'a İsteyen Herkez Katılabilir. Amacımız Bir Çok Oyunda İsmimizin Duyulması ve Kalitenin Her Oyuna Yayılması. Kaliteli Bir Oyun Sizinde Hakkınız.

Üyelik Formu ;

AD :
SOYAD :
Deneyim : ( 1-10 )

İletişim :
-www.fb.com/fatihyusuf.aygar
-www.fb.com/fatihceoyusuf.aygar
-www.fb.com/exelancompanyofficial
[email protected]
[email protected]
-ask.fm/exelanscompany
Adreslerinden Bizlerle İrtibata Geçebilirsiniz.

EC COD II New Klan Alımı

« Yanıtla #6 : 14 Aralık 2014, 18:48:06 »
Sa. OSMANLI IMP. isimli Call of Duty Advanced Warfare klanıma katılmak isteyen beni Ps4den ekleyebilir. Arkadaşlar hadi birlikte güçümüzü gösterelim :)

Fatih

PS4 Tag: fatih266

« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2014, 21:50:47 »
Modern Warfare 3, Black Ops 2 ve Ghosts oyunlarında S&D oyunlarında "ninja defuse" ve diğer oyunun tadını arttıracak işlerle mesgulum.

Benle beraber eğlenmek isteyenleri arıyorum.

Clan Tag = "Kobe" (steam)

Steam adresim = http://steamcommunity.com/id/Gotcha-Bitch

Yaşım = 14 steamden ekleyip oynamak istediğinizi söylerseniz skype aracılığıyla konuşabiliriz.

DionS

• *
  • 86
« Yanıtla #8 : 26 Aralık 2014, 20:44:41 »
Call of Duty 4 CEO Clan Logo

~XFIRE ADRESİ İÇİN TIKLAYIN~

Üye Sayısı (19)

Dion'S (Kurucu)
JckBauer (Kurucu)
Riddick (Lider)
SeNT64 (Lider)
Ankebut (Üye)
F4ST3R (Üye)
Duellist (Üye)
Gadriel (Üye)
Multitek (Üye)
sagopa (Üye)
JamesRyan (Üye)
Claynife (Üye)
WolF (Üye)
ChieF (Üye)
CrAmp (Üye)
Poseidon (Üye)
metu (Üye)
CCX1 (Üye)
edizbb (Üye)

|CEO| Clan Logo

~SUNUCU BİLGİLERİMİZ~

|CEO| Clan Server

İsim: |CEO| CLAN SERVER - HARDCORE S&D
IP: 176.53.46.162:28960
Max. Oyuncu: X/26
Lokasyon: Türkiye
Server Tipi: Public/Clan Server
Oyun Modu: Hardcore
Oyun Tipi: Search&Destroy

Klanımıza alımlar şu anda açıktır. Başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki formu doldurarak bu konu altından atabilir.

Kod: [Seç]
* Adınız :
* Yaşınız :
* Eğitim/iş Durumunuz :
* Oyuncu Nickiniz:
* Xfire Kullanıcı Adınız:
* CoDELITE Kullanıcı Adınız: (varsa)
* Oyun Stiliniz :
* Hangi Call of Duty Serisi İçin Klan Aradığınız : (CoD, CoD2, CoD4, CoD6 vb.)
* Call of Duty Serisinden Başkaca Hangi Oyunları Oynadığınız :
* Referanslarınız : (varsa)
* Daha Önce Bulunduğunuz Klanlar : (varsa)
* Varsa Belirtmek İstediğiniz Diğer Hususlar :

« Yanıtla #9 : 27 Aralık 2014, 01:44:40 »
Öncelikle klanınıza başarılar dilerim. Klan elemanı arama ile ilgili yazınızı Facebook Resmi Sayfamız'da eleman arayışınıza katkıda bulunabilir düşüncesiyle yayınladım. Sizi ve arkadaşlarınızı Facebook sayfamıza bekler ve her zaman forumda görmek isteriz, başarılar.

« Yanıtla #10 : 11 Şubat 2015, 17:04:59 »
Selamün Aleykûm Kardeşler. Ben Hem Sizi Klana Davet Ediyorum Hem Gelin Birlikte Takılalım Diyorum Ben Cod Aw De Yeni Gibiyim Korkmayın Herkezi Klana Beklerim Girmek İstemeyenler beni eklesin Davet Eder Takılırız...

PSN:TopaLihtiyaR-
CoDAW Klan: KuL YAPIMI

« Yanıtla #11 : 12 Ağustos 2015, 19:29:46 »
Team Apollo - PS4 ve PS3 CoD Türkiye Klanı
Aktif Oyunlarımız: Call of Duty Adwanced Warfare / Black Ops2
Aranan Oyuncular: En az 1 yıllık CoD Deneyimi. Skype ve Teamspeak kullanmalı. İstenilen saatlerde maçlara gelebilmeli. Saygılı ve kalıcı üyeler arıyoruz.
İletişim: Skype: Kaandacan ve YankiMiner

CoDAW - Black Ops 2 Team Apollo Clan

« Yanıtla #12 : 04 Ocak 2016, 04:01:43 »
Herkesi klanımıza bekleriz tek bir kuralımız var oda küfür etmemek ve birbirimize karsı iyi olmak .. Yaş sınırı yok ghosts'tan sonra daha iyi call of duty sürümüne gelebiliriz. Belki bf belli olmaz. Benim gözümde bf ve cod eşit bilginiz olsun. İkisini apayrı seviyorum umarım hep birlikte aile oluruz.

Call of Duty Ghosts Phoneix Bere Klanı

« Yanıtla #13 : 30 Kasım 2016, 10:22:43 »
Call of Duty 2 REDSQUAD Klan Elemanı alım şartlarımız! Başka bir serverde admin olmamak, adil olmak, uyarıcı olmak, kuralları ihlal etmemek ve ağır başlılığını korumaktır. Kuralları ihlal edenler atılır!

Neden admin olmak istiyorsunuz: server sahibi

Nereden katılıyorsunuz: Örnek Türkiye

Realnick: Örnek ZAFERHEKS

Genel pinginiz: Örnek 50

İletişim için bilginiz: Örnek e-posta

İletişim bilgi: [email protected]

Sevgilerimle, katılımlarınız için teşekkürler.

Yeni serverlerimiz açılmıştır. oyuna dahil olmak ve clana katılmak isteyen arkadaşlar buyursun. İyi oyunlar dilerim.

REDSQUAD Call of Duty 2 Serverleri:

Sunucu IP/Port > connect > 78.46.24.2:28970 SD PAM

Sunucu IP/Port > connect > 78.46.24.2:28971 CTF

Sunucu IP/Port > connect > 78.46.24.2:28972 DM

Sunucu IP/Port > connect > 78.46.24.2:28963 JUMPER

Sunucu IP/Port > connect > 78.46.24.2:28974 BOTZOOM

Sunucuların online durumlarını görmek için bağlantıyı ziyaret ediniz.

https://www.facebook.com/groups/redsuquad  isteyenlerin grup sayfamıza ulaşabilmesi için adresimiz tesekkürler.

Edit: Değişen klan/server adı, sunucu IP/Port bilgileri güncellendi (11.04.2017).