Klandan Ayrılma Talepleri ile İnaktif Durum Bildirimleri

Klan, server ve site faaliyetlerinde iki haftadan fazla bir süreliğine aktif olamayacaklar ile klandan ayrılmak isteyen klan elemanlarımızın bu konu başlığı altından bildirmeleri rica olunur.

Daha kısa süreli mazeret bildirimleri arkadaşlarımızın kendi takdirlerine aittir. Teşekkür ederiz.

Ynt: Klandan Ayrılma Talepleri ile İnaktif Durum Bildirimleri
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2012, 22:22:49 »
13-19 temmuz tarihleri yani cuma günü dahil sonraki pazar a kadar tatil veselesi ile online olamicam :)

« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2012, 22:34:37 »
13-19 temmuz tarihleri yani cuma günü dahil sonraki pazar a kadar tatil veselesi ile online olamicam :)
İyi tatiller, en kısa zamanda görüşmek üzere. Biz de bir tatile çıkabilsek :D

« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2012, 23:49:56 »
sagol abi yarin burdayim daha cuma sabahi gidiyoruz belki arada telden siteye ugrarim :D

« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2012, 02:35:21 »
tez git tez gel haftaya cuma içtima alıcaz senden :D hayırlı yolculuklar

« Yanıtla #5 : 14 Temmuz 2012, 10:51:37 »
Arkadaşlar ekran kartım yandı yenisini alana kadar oyuna gelemeyeceğim arada siteye uğrayıp takip ediyorum şimdilik kendinize iyi bakın :)

« Yanıtla #6 : 14 Temmuz 2012, 14:02:39 »
Arkadaşlar ekran kartım yandı yenisini alana kadar oyuna gelemeyeceğim arada siteye uğrayıp takip ediyorum şimdilik kendinize iyi bakın :)
Geçmiş olsun, ekran kartın sıcakların kurbanı oldu herhalde. Onarım oluyor mu acaba ekran kartlarında?

« Yanıtla #7 : 02 Ağustos 2012, 21:30:55 »
Arkadaşlar yoğun işler yüzünden fazla online olamıyorum. sanırım birkaç ay daha böyle sürecek. en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

« Yanıtla #8 : 03 Ağustos 2012, 00:19:57 »
Arkadaşlar yoğun işler yüzünden fazla online olamıyorum. sanırım birkaç ay daha böyle sürecek. en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...
Konuyu klan elemanları mazeret bildirimleri başlığı altına taşıdım. İşlerini bitirince görüşmek üzere, kolay gelsin :)

« Yanıtla #9 : 13 Ağustos 2012, 19:10:30 »
Arkadaşlar üniversite sınavına hazırlanacam dershanemde başladı günde 6 saat ödevler felan hergün en az yarım saat dahi olsa girmeye çalışacam arkadaşlar ama eskisi gibi çok uzun saatler olamaya bilirim ki okul başladığı zamanda haftasonları anca gireceğim haberiniz olsun :)

« Yanıtla #10 : 13 Ağustos 2012, 19:55:59 »
Arkadaşlar üniversite sınavına hazırlanacam dershanemde başladı günde 6 saat ödevler felan hergün en az yarım saat dahi olsa girmeye çalışacam arkadaşlar ama eskisi gibi çok uzun saatler olamaya bilirim ki okul başladığı zamanda haftasonları anca gireceğim haberiniz olsun :)
Önce eğitim elbette. Arada nefes alacak zaman bulduğun anlarda forumda ve serverlerde görüşmek üzere :D

« Yanıtla #11 : 13 Ağustos 2012, 20:16:18 »
Görüşürüz abi bu swleri bu aileyi unutmak mümkünmü ? :)

« Yanıtla #12 : 17 Ağustos 2012, 01:20:38 »
pazar gününden itibaren 10-15 gün olamicam karadenize akrabalarin yanina gitcem orda int olmadigi için malesef sw ve forumda aktif olamicam kendinize iyi bakin :D gerçi daha pazar günü ama :D

« Yanıtla #13 : 17 Ağustos 2012, 08:08:00 »
güle güle Mert , özleneceksin :D

« Yanıtla #14 : 17 Ağustos 2012, 12:42:35 »
igt gez eglen keyfini çıkar burda seni bekliyor olucaz :D