Klanlar Arası Maç Yapmak İsteyen Klanlar İçin ANA KONU

Call of Duty serilerinde klanlar arası maç yapmak amacıyla rakip klan aradığınızı bu konu başlığı altından bildirebilirsiniz. Lütfen mesajınızda aşağıdaki formu kullanınız.

* Klanınızın Adı ve Tagı :

* Klan Oyun Platformunuz: (PC, PlayStation, XBox vb.)

* Klan Yetkilisinin Xfire/Steam/CoDElite/CoDeSports/veya Diğer Platformlardaki Kullanıcı Adı: (varsa)

* Hangi Call of Duty Serisinde Maç Yapmak İstediğiniz : (CoD, CoD2, CoD4, CoD6, CoDGhosts, MWR vb.)

* Varsa Belirtmek İstediğiniz Diğer Hususlar :

Ynt: Klanlar Arası Maç Yapmak İsteyen Klanlar İçin ANA KONU
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2013, 19:47:23 »
herkese selam,
12 üyesi olan bir clanın yöneticisiyim. playstation3 ile oynayan clanlarla hardcore 6vs6 yada 8vs8 şeklinde maçlar yapmak istiyoruz. clanımızın ismi The Golden RUshers clan tagimiz T6R clan levelımız 15dir. isteyen ciddi arkadaşlar bana bu başlıktan ulaşırsa sevinirim. (NOT: iddialıyız)

« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2013, 21:41:26 »
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz, umarım hem forumda hem de klanınızla birlikte yapacağınız maçlarda hoşça vakit geçirirsiniz. Açmış olduğunuz bu konuyu, maç talebinizin kısa sürede herkese ulaşması için CoDTurkiye Resmi Facebook ve Twitter hesaplarının yanısıra şahsen kendi facebook hesabımla da paylaştım ve beğen imlemesi yaptım. Siz de aşağıdaki linki klanca kendi sosyal medya hesaplarınızda paylaşır ve ayrıca sayfa altındaki beğen butonundan imlerseniz sesinizi duyurmada etkili olacaktır.

Ayrıca forum ana menüsünde ve aşağıda da bulunan  ''Facebook Sayfamız''a klan olarak katılırsanız memnun oluruz. Teşekkürler.

Facebook Sayfamız

https://www.codturkiye.net/forum/bo2-playstation3-kullanicisi-clanlarla-mac-yapmak-istiyoruz-t1086.0.html

« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2013, 00:34:22 »
merhaba arkadaşlar    bizde ps3 COD oynuyoruz , kendimize clan kurduk ama.. clan levelini nasıl yükseltiriz ve clan savaşlarına nasıl katılırız herhangi bi bilgimiz yok   :-\  bilgisi olan arkadaşlardan paylaşmalarını rica ediyoruz.. şimdiden teskkrler  ;D

« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2013, 18:02:48 »
merhaba arkadaşlar    bizde ps3 COD oynuyoruz , kendimize clan kurduk ama.. clan levelini nasıl yükseltiriz ve clan savaşlarına nasıl katılırız herhangi bi bilgimiz yok   :-\  bilgisi olan arkadaşlardan paylaşmalarını rica ediyoruz.. şimdiden teskkrler  ;D
Sorununuzla ilgili olarak konu sahibi üyemizi haberdar ettim, müsait olduğunda yardımcı olur tahmin ediyorum. İyi oyunlar.

« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2016, 23:04:35 »
Arkadaşlar, Ankara'da Cod2 oynayacak 4-5 veya 6 kişilik rakip arıyoruz. İlgilenen özel mesaj atabilir.

« Yanıtla #6 : 26 Kasım 2016, 08:49:38 »
ITTIBA/TURKEY>185.122.200.232:28960 CTF serverimize bekleriz adminlik oyunda eşitlik ve klanı temsil edicek adminlik yapabilicek şahıslar aranmakta  iletişim server ve facebook gorups üzerindendir KATİLMANİZ İÇİN>>>ITTIBACOD2/

« Yanıtla #7 : 26 Kasım 2016, 19:00:09 »
Herkese iyi oyunlar arkadaşlar.

Call of Duty 2 Ankara'lı Rakipler Aranıyor