Call of Duty: Modern Warfare Your GPU Driver Version Does Not Meet The Minimum Requriements Hatası  

CoDMaster
(@the-vet)
Uzman Çavuş Üye

Merhaba arkadaşlar, oyunu yükledim. Şimdi de görselde de gösterdiğim gibi ''Your GPU Driver Version Does Not Meet The Minimum Requriements For Running Call of Duty: Modern Warfare'' hatası alıyorum. Ekran kartı driverlarını geçen hafta güncellemiştim, ne yapmalıyım?

Your GPU Driver Version Does Not Meet The Minimum Requriements For Running Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Alıntı
Gönderildi : 22 Eylül 2019 13:39
(@administrator)
General Admin

Ekran kartı driverları, yeni oyunlar çıktıkça güncelleniyorlar. Call of Duty: Modern Warfare oyunu da ilgili driver üreticilerine başvurarak güncellemelerini yaptırıyorlar. Bu yüzden ekran kartı sürücülerinizi güncellemeniz gerekiyor.

Call of Duty: Modern Warfare oyununu sorunsuz oynayabilmeniz için günümüz itibariyle; NVidia ekran kartları için Game Ready Driver 436.30 driverlarını, AMD ekran kartları için ise 19.30.01.29 versiyonuna sahip driverları kurmanız gerekli. Aşağıdaki bağlantılardan en güncel sürücüleri indirip kurabilirsiniz, iyi oyunlar.

NVidia Drivers

AMD Drivers

Gönderen: @the-vet

Merhaba arkadaşlar, oyunu yükledim. Şimdi de görselde de gösterdiğim gibi ''Your GPU Driver Version Does Not Meet The Minimum Requriements For Running Call of Duty: Modern Warfare'' hatası alıyorum. Ekran kartı driverlarını geçen hafta güncellemiştim, ne yapmalıyım?

CevapAlıntı
Gönderildi : 22 Eylül 2019 15:06