• Modern Warfare 3 Killstreak ve Deathstreakler [Pointstreak] 5 0 5 1
 

Modern Warfare 3 Killstreak ve Deathstreakler [Pointstreak]

No Avatar

Y@S!N

  • *
  • 166
    • Profili Görüntüle
Modern Warfare 3 Killstreak ve Deathstreakler [Pointstreak]: Modern Warfare 3 killstreaklar 3 çeşit bulunmakta; Assault, Support ve Specialist.

Modern Warfare 3 Killstreaks ASSAULT: Burda killstreakler mw2 ve cod4 teki gibi, ölmeden öldürdüğümüz kişi sayısına göre alabiliyoruz.(Dominationda bayrak kaptığınızda yine point olarak gelir.) Bi classta 3 tane seçme hakkımız var. Sürekli değiştirebiliyoruz bunları. Level atladıkça açılıyor.. Bu seride normal yani değişen bir şey yok.

UAV

Ölmeden 3 kişi öldürünce elde ederiz. 30 saniye boyunca radarda düşmanların yerini gösterir. Takımdan birisi açarsa sizde görebilirsiniz. Düşman tarafından yok edilebilir. Düşmanın uav'si havada gözükür uçak olarak. Roket vs. ile düşürenilirsiniz.

Care Package

Ölmeden 4 kişi öldürünce elde ederiz. Küçük bi helikopter ile size rastgele killstreak kutusu atar. İşaretlediğiniz yerde beklemeyin kafanıza düşerse ölürsünüz. Düşman tarafından yok edilemez fakat kutuyu alabilir.

I.M.S.

Ölmeden  5 kill sonucunda elde ederiz. Düşman koyduğumuz yerden geçerse havaya mayın atar ve düşman ölür. 4 tane mayın bulunur. Düşman tarafından yok edilebilir.

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Killstreaks Assault

Predator Missile

Ölmeden 5 kill sonucunda alılabilir. Sizin yöneticeğiniz roket. Bilgisayar ile kontrol edilir. Siz roketi kullanırken düşman sizi öldürebilir..

Sentry Gun

Ölmeden 5 kill ile alınır. Yerleştirdiğiniz yerde yaklaşık 180 derecelik yerde gördüğü düşmanı tarar. Düşman tarafından tek bıçakla veya stun ile yok edilebilir.

Precision Airstrike

Ölmeden 6 kill sonucunda alırsınız. Bilgisayar ile seçtiğiniz yere 3 jet ile bombardıman yapar.

Attack Helicopter

Ölmeden 7 kill sonucunda alınır. Haritada dolaşarak düşmanları öldürür. Roket ile tek vuruşta gider. Flares yoktur çünkü.  (Yani anti*missile sistemi..) Bu arada siz yönetmezsiniz bunu..

Strafe Run

Ölmeden 9 kill sonucunda alınır, seçtiğiniz yere 3 kere gidip gelen 5 adet helikopter gönderir. Siz yönetmezsiniz.

AH-6 Overwatch

Ölmeden 9 kill sonucunda alınır. Sizin etrafınızda gezerek sizi koruyan helikopterdir. Siz yönetmezsiniz.

Reaper (AGM)

Ölmeden 9 kill sonucunda alınır. Size 2 dakika boyunca 15 adet predator missile atma şansı verir. Tabi düşman roket ile vurmazsa. Anti-missile vardır yani tek rokette düşmez. Predator gidene kadar onu yönlendirisiniz...

Assault Drone

Ölmeden 10 kill sonucunda alırsınız. Zırhlı, küçük araçtır. Bomba(gl) ve makineli tüfek vardır. 1:1 adet bomba. 50:50 adet mermi vardır. 1.30 dakika süreniz var galiba tam olarak hatırlamıyorum.  Altta yazar kalan süre sadece bunda...

AC-130

Ölmeden 12 kill sonucunda alırsınız. MW2 oynayanlar bilir.  Sizin kontrolünüzde savaş uçağıdır. 3 farklı silahı vardır. Farklı hasar ve menzillere sahip. Anti-missile vardır. Uzak mesafede uçar.

Pave Low

Ölmeden 12 kill sonucu alırsınız. Yine mw2 oynayanlar bilir.  Zırhlıdır. Tek rokette gitmez. Ayrıca attack helicopterden daha çok saldırır. Anti-missile vardır.

Juggernaut

Ölmeden 15 kill sonucu alırsınız. Tek kişilik modda son bölümde giydiğiniz zırh. Defansı çok yüksektir. Care pack ile atar. Yani düşman alabilir dikkat edin. Ayrıca zırhla beraber ağır makinalı silah verir.

Osprey Gunner

Ölmeden 17 kill sonucu alırsınız. MW2 deki chopper türü birşey. Zırhlıdır. Anti-missile vardır. Siz kontrol edersiniz. Yakın mesafededir. Tek adet silahı vardır.

Modern Warfare 3 Killstreaks SUPPORT: Bu seri assaulttan farklı. Bunda ölsenizde killstreak devam eder! (Düşman killstreaklarını yok etme dahil.) Ayrıca domination vs. maçlarda bayrak aldığınız zaman killstreake eklenir..

UAV

Yine 3 point ile alınır.(sadece kill olmadığı için point diyorum artık ) 30 saniye boyunca radarda düşmanların yerini gösterir. Takımdan birisi açarsa sizde görebilirsiniz. Düşman tarafından yok edilebilir. Düşmanın uav'si havada gözükür uçak olarak. Roket vs. ile düşürenilirsiniz.

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Killstreaks Support

Counter-UAV

5 point sonucunda gelir. Düşmanın o andaki uavlerini yok eder.

Ballistic Vests

5 point sonucunda alabilirsiniz. Yere atıp takım arkadaşlarınıza dağıtmanıza yarıyor. Kendinizde kullanabilirsiniz yere atıp alıp.  Ben öyle yapıyorum genelde. Sanırım 5 adet oluyor. +50 hp sağlıyor. Zırh gidince eski hale dönüyorsunuz.

Airdrop Trap

5 point sonucu alınır. Assaultda care package bölümünde düşman alabilir demiştik. Bunlada düşmanı kekleyebiliriz. Normal care pack gibi atıyoruz. Düşman açtığı zaman patlıyor. Yani çok kişiyi birden öldürebilirsiniz.

SAM Turret

8 pointte alınır. Sentry gun gibi yerleştirirsiniz. Düşmanın hava saldırılarını roketle indirir.

Recon Drone

10 point sonucunda alınır. Küçük bir helikopteri yönetirsiniz. Space ile yükselir, shift ile yükseklik düşürülür. Düimanlara kitlenip bastığında onları flashlayıp haritada işaretlemiş oluyorsunuz. Takım arkadaşınız öldürdüğünde assist olarak size ekleniyor. Yani kill sağlamaz.

Advanced UAV

12 point sonucunda alınır. Normal UAV gibi aşağıya indirebilirsiniz.  Düşmanları yönleriyle gösterir. Tek farkı budur uav'den. Yani Black Ops'taki gibi değil orda aralıksız gösteriyordu. Bu UAV gibi...

Remote Sentry

12 point ile alınır. Assaulttaki Sentry Gun gibidir fakat siz kullanırsınız. Bilgisayar ile yönetilir. Yani siz kullanırken ölebilirsiniz. Termal ekranı vardır. 360 derece dönebilir.

Stealth Bomber

14 point sonucunda kullanabilirsiniz. Bombardımandır fakat assaulttakinden biraz farklı. Assaulttaki sadece gösterilen yeri bombardıman yapar bu seçtiğiniz yön boyunca büyük bir uçakla bombalar. Tek sefer geçer ve düşman radarda göremez.

EMP


18 point sonucunda alınır. Düşmanın elektroniklerinin hepsini yok eder. (o an açık olan) Düşmanın zoomdaki rds (red dot sight) vs. gözükmez. EMP açıkken killstreak kullanamazlar. Süresi ya 1 ya da 2 dakikadır.

Juggernaut Recon

18 pointte alınır. Assaulttaki zırhtan aynısı fakat onda ağır makinalı verirken bunda riot-shield (kalkan) ve 2. silaho larak usp.45 verir. Yine care pack ile gelir. Düşman alabilir.

Escort Airdrop

18 pointte kullanılır. MW2 deki Emergency Airdrop gibidir tabi farklı. 5 adet care pack atıyor ve alırken sizi koruyor. (Osprey gunner ile...) Bunlardan 1 tanesi trap olabilir.

Modern Warfare 3 Killstreaks SPECIALIST: 19 levelden sonra kullanabilirsiniz. Bu sınıf killstreak ile uğraşmaz. Killstreak yerine perk seçersiniz. Bunda ölmeden öldürmeniz lazım.

2 killde; ilk seçtiğiniz perk gelir.

4 killde; ikinci seçtiğiniz perk gelir.

6 killde; üçüncü seçtiğiniz perk gelir.

Yani 6 killde classınızdaki 3 perk ile beraber 6 perkiniz olur buda harika bir şey.

...veee 8 kill yaparsanızda tüm perklere sahip oluyorsunuz bu da az değil hani .

Son olarak bu gizli fakat her kategoride vardır;

M.O.A.B.

25 killde gelir ve MW2 deki nuke gibidir. Tabi efektleri farklı. Maçı bitirmez. Tüm düşmanı öldürür. 2 dakikalık EMP efekti yaratır. Ve 2 dakika boyunca takımınız 2 kat exp kazanır.

Modern Warfare 3 Deathstreaks: Bu streaklere ise hiç öldürmeden öldüğünüz zaman ulaşırsınız. "Öldürmeden 4 kere öldüğünüzde gelir" i 4 point olarak söyliycem uzatmamak için.

Juicied

1 levelde açılır. 4 pointte gelir. Size 7.5 saniye boyunca hızlı hareket etme şansı verir.

Revenge

15 levelde açılır. 5 pointte gelir. Radarda sizi son öldüren kişiyi görürsünüz.

Final Stand

32 levelde açılır. 5 pointte gelir. Ölünce yerde tekli silahla kalırsınız. Yaklaşık 20 saniye hasar almazsanız ayağa kalkarsınız.

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Killstreaks Support

Martydom

51 levelde açılır. 4 pointte gelir. Ölünce yere bomba bırakır.

Dead Man's Hand

57 levelde açılır. 6 pointte gelir. Öldüğünüz kişinin üzerine C4 yerleştirir. Ateş ettiğinde patlar.

Hollow Points

71 levelde açılır. 5 pointte gelir. 1 kill için extra hasar ekler merminize.[/center]

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Killstreak Assault:

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Killstreak Assault

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Killstreak Support

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Killstreak Support

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Killstreak Specialist

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Killstreak Specialist

Modern Warfare 3 Killstreakler ve Deathstreak
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2012, 19:40:58 »
Modern Warfare 3 killstreakler ve deathstreak çalışması güzel olmuş, eline sağlık.

No Avatar

gukkan

  • *
  • 138
    • Profili Görüntüle
tebrik ederim güzel olmuş bazılarını bilmiyodum ve merak ediyodum şimdi öğrendim sağol.