• Modern Warfare 3 Oyun Yükleme Hataları ve Çözüm Önerileri 5 0 5 2

Modern Warfare 3 Oyun Yükleme Hataları ve Çözüm Önerileri

No Avatar

SCRPN

• *
  • 23
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bir hafta önce Modern Warfare 3 oyununu aldım. 4 DVD'den oluşuyor. 2. DVD'de main dosyası var ve iw_14.iwd dosyası eksik. İnternetin altını üstünü getirdim fakat bu dosyası hiçbir yerde bulamadım. Siz bana bir yerden bulabilir veya MW3'ünüz varsa o dosyayı bana herhangi bir dosya paylaşım sitesinden atabilirseniz sevinirim. :'(

Modern Warfare 3 iw_14.iwd

Modern Warfare 3 iw_00.iwd

Modern Warfare 3 iw_3.iwd

Modern Warfare 3 iw_06.iwd

Modern Warfare 3 iwd Files

Ynt: Modern Warfare 3 Oyun Yükleme Hataları ve Çözüm Önerileri
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2014, 21:36:06 »
MW3 yükleme DVD'sindeki eksik iw_14.iwd dosyasını bağlantıdan indirebilirsiniz, umarım sorununuz çözülür. İyi oyunlar.

Modern Warfare 3 iw_14.iwd: DOWNLOAD
Modern Warfare 3 iw_14.iwd

No Avatar

SCRPN

• *
  • 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2014, 12:31:53 »
Tamam oldu çok teşekkürler çok sağolun.

Modern Warfare 3 setup.exe dosyasın antivirüs programım sildi ve ben de geri alamadım, önceden kurmuştum ama silinmemişti. Tekrar kurmak istedim birden silindi ve oyunun datası tamamen var. Sadece setup.exe olmadığı için kuramıyorum. Oyunu nette her yerde araştırdım bulamadım, direk 11 Gb. vs setup olarak seçenek sunuyolar. lütfen bi el atın.

İşinize yarar mı bilmiyorum ama Modern Warfare 3 iw5sp.exe dosyasının linkini özelden gönderiyorum. Sonucunu yazarsanız memnun oluruz.

Modern Warfare 3 setup.exe dosyasın antivirüs programım sildi ve ben de geri alamadım, önceden kurmuştum ama silinmemişti. Tekrar kurmak istedim birden silindi ve oyunun datası tamamen var. Sadece setup.exe olmadığı için kuramıyorum. Oyunu nette her yerde araştırdım bulamadım, direk 11 Gb. vs setup olarak seçenek sunuyolar. lütfen bi el atın.

« Yanıtla #5 : 20 Eylül 2015, 11:15:03 »
Sistemim bu arkadaşlar. Modern Warfare 3 kaldırır mı?
İşlemci: AMD Athlon X2 245 processor 2.90 GHz.
RAM: 4 Gb.
İşletim sistemi: 64 bit işletim sistemi
Ekran kartı: NVidia GeForce 9500 GT
Yardım eder misiniz?

« Yanıtla #6 : 20 Eylül 2015, 12:22:48 »
AMD Athlon II X2 245 Core2 2.90 GHz. işlemci, 4 Gb. ram ve NVidia GeForce 9500 GT 1 Gb. 128-Bit GDDR3 DirectX 10 Shader 4.0 ekran kartından oluşan sisteminiz Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri değerlerine yakın özelikler taşıyor. Normal/medium ayarlar civarında oynatır diye tahmin ediyorum.

Sistemim bu arkadaşlar. Modern Warfare 3 kaldırır mı?
İşlemci: AMD Athlon X2 245 processor 2.90 GHz.
RAM: 4 Gb.
İşletim sistemi: 64 bit işletim sistemi
Ekran kartı: NVidia GeForce 9500 GT
Yardım eder misiniz?

Modern Warfare 3 Sistem Değerlendirme

https://www.youtube.com/watch?v=zHy8Wqp_mZM

Merhaba arkadaşlar. Modern Warfare 3 aldım. Disk 1 taktım kuruluma başladım, steam kurdu. Steam üzerinden tam oyuna kurmaya başladığı anda disk üzerinden değilde internet üzerinden kurmaya başlıyor, diskten nasıl kurulum yapılıyor yardımcı olur musunuz?

Daha önce MW3'ü DVD'den kurmadım ama kutulu (Steam'li) Modern Warfare 3 oyunu kurulumu sırasında önce steam uygulaması kuruluyor ve lisansı etkinleştirmenin ardından DVD'li de olsa internet üzerinden indirip kuruluyor diye biliyorum. İsterseniz steam'de offline moda geçip interneti kestikten sonra kurulumun DVD üzerinden devam edip etmeyeceğini deneyin. Fakat bu şekilde DVD üzerinden kursanız bile steam online moda geçtikten sonra dosya doğrulaması yapacak ve bu dosya doğrulaması sırasında downlaod işlemi gerçekleşecektir.

Alıntı
https://www.codturkiye.net/call-of-duty-8-modern-warfare-3-sistem-gereksinimleri/#comment-2249904725
Kutulu olarak satın aldığınız steam'li oyunları CD/DVD ortamından yüklerken ya da daha önceden steam'den almış olduğunuz oyunlara ait yedekleri de yükleseniz en azından dosya doğrulama maksadıyla download işlemi yapıyor maalesef.

Merhaba arkadaşlar. Modern Warfare 3 aldım. Disk 1 taktım kuruluma başladım, steam kurdu. Steam üzerinden tam oyuna kurmaya başladığı anda disk üzerinden değilde internet üzerinden kurmaya başlıyor, diskten nasıl kurulum yapılıyor yardımcı olur musunuz?

Call of Duty Modern Warfare 3 Kurulum Sorunu

Teşekkürler yardımın için 2 saat uğraştım ama cd üzerinden kuramadım söylediğinizi de yaptım o da işe yaramada bende indirmeye karar verdim.  Tekrardan teşekkür ederim.

« Yanıtla #10 : 28 Ocak 2016, 17:46:14 »
Merhaba. Arkadaşlar oyunu bugün D&R dan aldım. 2 CD çıktı MW3 setup.exe'yi açınca steamime bağlanıyor, kodu vb. girdim, yükleme yeri geliyor ama hiç hareket etmiyor. Çözümü var mıdır?  :'(

« Yanıtla #11 : 28 Ocak 2016, 18:57:46 »
Oyunu fiziki olarak bir mağazadan alsanız da Modern Warfare 3 kurulumu sırasında steam uygulamasına ihtiyaç duyuyor ve DVD üzerinden oyun setup edilmeye başladıktan sonra steam etkinleştirmesi isteniyor ve bu etkinleştirme sonrası download yoluyla MW3 kurulumu devam ediyor maalesef.

Modern Warfare 3 setup sorunları ile ilgili olarak hem MW3 Kategorisi'nde hem de Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri başlığında bu sorun ile ilgili yorum ve başlıklar olcaktı, onları da inceleyin isterseniz. Steam uygulaması üzerinden oyunu etkinleştirdiyseniz download edilmesini sağlayarak kurulum sorununu çözebilirsiniz. Steam ile ilgili detaylı bilgileri ise bağlantıda bulabilirsiniz.

Merhaba. Arkadaşlar oyunu bugün D&R dan aldım. 2 CD çıktı MW3 setup.exe'yi açınca steamime bağlanıyor, kodu vb. girdim, yükleme yeri geliyor ama hiç hareket etmiyor. Çözümü var mıdır?  :'(

Call of Duty Modern Warfare 3 Steam Yükleme Hatası

« Yanıtla #12 : 29 Ocak 2016, 15:07:07 »
Tamam Artık Gerek Kalmadı Yükledim Oyunu Teşekkürler :)

« Yanıtla #13 : 29 Ocak 2016, 18:16:30 »
Oyununuz hayırlı olsun, iyi oyunlar :) Mağazadan fiziki olarak satın aldığınız CD/DVD versiyon MW3 oyununu yükleme aşamalarından, aynı sorunla karşılaşanların da yararlanması maksadıyla kısaca bahsedebilir misiniz?

Tamam Artık Gerek Kalmadı Yükledim Oyunu Teşekkürler :)

« Yanıtla #14 : 29 Ocak 2016, 18:36:04 »
CD'yi taktıktan sonra setup.exe'yi açtım ordan steame yönlendirdi ve ser*al key istedi. CD kutusundaki kitapçığın arkasındaki kodu girdim. Ardından oyunlar steam kütüphaneme eklendi. Ben setup'ı iptal edip CD'yi çıkardım ve oyunu steamden yükledim. Zaten bir tek böyle oluyor.