Modern Warfare 3 Spec Ops Taktikleri

Modern Warfare 3 Spec Ops Taktikleri
« : 30 Haziran 2016, 15:19:22 »
Modern Warfare 3 özel operasyonları VETERAN zorluk tüyoları: Oyunun Spec Ops kısmını Treyarch geliştirdiği için düşmanlar daha dayanıklı. Special Operations görevlerini Campaign'den ayıran iki özellik var, yanlız başınasınız ve checkpointler yok. MW3 Special Ops Solo Play görevlerini Veteran'da bitirmek için vereceğim tüyolar şöyle;

Stay Sharp

İki silah da makineli tüfek olsun. Sivilleri ve en sonda Sandman'i vurmamaya dikkat edin. Koşun.

Milehigh Jack

Şarjörü tükenmeden değiştirin ki pimi çekmeye gerek kalmasın. Flashbang'e önem verin ve dikkatli kullanın. En son kısımda ise kapıyı patlattıktan sonra sağdaki binbaşıyı ve başkanın yanındakileri indirin. Sonra hemen geri saklanın. Çünkü flashbang atılacak.

Over Reactor

Denizaltıya sızana kadar zorluk çekmeyeceksiniz. İçeri inince termal görüşünüzü açın. Hedefe ulaşana kadar önünüze geleni indirin. Haritanın yapısından dolayı farkedilmeden arkadan yiyebilirsiniz. Hedefi disarmed yaptıktan sonra tekrar dışarı çıkın. Tek gereken sabır ve dikkat.

Hit and Run

Bölümün başında bir elinize Stinger, diğer elinize Dragunov alın ve binanın solundaki pencereden karşı binanın çatısını temizleyin. 20-25 sn. sonra bir ya da iki Little Bird teşrif edecek. Stinger ile işlerini bitirin. Sonra Stinger'ı Red Dot'lı silahla değiştirin. Çoğunlukla Dragunov kullanarak iki hedefi gebertin ve rehinelerin yanına gidin. Rehineleri kurtardıktan sonra sinyal vermeniz gerek. Gerisi ağır savunma.

Toxic Paradise

Juggernaut diye tahat davranmayın. Önünüze geleni öldürerek ilerleyin. Gaz sıkıntılarını, güvende olduğunuzda kesin. Warhammer'a düşman işaretlemek size çok fayda sağlayacaktır.

Firewall

İki kişilik olduğu için oynamadım. Fakat ağır taarruzla karşı karşıyasınız.

Fatal Extraction

Bir elinizde M4A1 Hybrid Sight diğerinde RSASS nişancıyı alın. Taretlere karşı ikincil ekipman ve nişancı t. çok ise yarar. Arkanızda adam bırakmayın ve köpeklere çok dikkat edin.

Hostage Taker

YouTube daki hızlı oynanan videolara takılmayın. Süre önemsiz. Birbirinin görüş açısındaki adamları seri vurun. Yakalanırsanız ormana saklanın. Ya da helikoptere kurşun fırlatarak disable edin.

Charges Set

Stay Sharp'ın kopyası. Hızlı dalın. Silahlar farklı.

Resistance Movement

Eye of the Storm mapinde geçen bu bölüm bana en kolay geleni. Seri vurun. Alabildiğiniz kadar sivil alın.

Little Bros

En başta heli gelene kadar temiz çatısın. Yukarıya bırakılınca dikkat edin. Bu binanın alt katlarında termal kullanın. Helikopter size yardım edecektir. Hedefinizi disarmed yapıp bu mapin en başına gidin.

Invisible Threat

Juggernaut Frostuz. Elinizdeki silahı bol bol harcayın. İkinci silah ve avcı uçağı çok katkı sağlayacak. Bütün hedefleri toplayın fakat etrafın güvenliğinden emin olun.

Server Crash

En başta ilk silahı grenade launcher ile kullanın. Varadiktan sonra, bu mapin campaign bölümünde Volkla ilk karşılaştığımız yere gelene kadar zorluk çekeceğinizi sanmam. DSM işlemini başlatınca bilgisayarın karşısından istediğiniz silahi seçin ve oraya çökün. Geleni vurun. DSM i aldıktan sonra iki üç asker kaçacak fakat bir Juggernaut gelecek. O juggernaut'u halledince rahatlayın.

SmackTown

Helikopter biraz grenade launcher kullanın. Aşağı inince L86 silahı alın.

Flood the Market

Binaya girene kadar sağlam çatışın. Binada cephane olduğu icin binaya girene kadar bolca ama abartmadan XM25 kullanın. Binada cephaneyi fulleyin. Tekrar çatışın ve çatıya dsm'i koyun gelen little Bird u askerleri öldürün. Burada barett sniper kullanın.

Modern Warfare 3 Special Ops Solo Play Missions

Ynt: Modern Warfare 3 Spec Ops Taktikleri
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2016, 19:50:24 »
Modern Warfare 3 Special Operations Solo Play görevleri için yaptığınız paylaşım için teşekkürler ve tebrikler. Hazır konu açılmışken ben de MW3'ü açıp Special Ops Solo Play'deki Toxic Paradise bölümünü biraz oynayayım dedim :)

Modern Warfare 3 Special Ops Toxic Paradise Mission

Ynt: Modern Warfare 3 Spec Ops Taktikleri
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2016, 03:13:04 »
MW3, benim favori Call of Duty oyunum ;)