Modern Warfare 3'e Çok Farklı Özellikler

No Avatar

Y@S!N

  • *
  • 166
    • Profili Görüntüle
Modern Warfare 3'e Çok Farklı Özellikler
« : 09 Nisan 2012, 04:57:25 »
Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Özellikler

Aramızda herhalde Modern Warfare 3 için sabırsızlanmayan yoktur. Önceki yapımlarda yapılan eleştirileri göz önüne alan yapım ekibi karşımıza bu sefer çok da özel bir oyunla çıkmak niyetindeler. Bunu da kanıtlamaya başladılar bile. Ortaya çıkan yeni özelliklerin, oyunu bambaşka bir boyuta taşıyacağını söylüyor geliştirici ekibimiz. Modern Warfare 3 yeni oyun dinamikleri ile yine çok satanlardan biri olacak.

Bu özelliklerden bazıları ise şu şekilde duyuruldu:
 
Hayatta Kalma Modu

Çok sevilmesi beklenen bu mod, aynen Zombi moduna benziyor. Her türlü oyun mekaniğinin moda dahil edileceği oyunda, hayatta kalmak için zorlu bir mücadele vereceğiz.
 
Dual Scope

Belki de oyunda bulacağımız en özel özelliklerden biri de bu olacak. Oyuncular Modern Warfare 3'de ikili scope kullanabilecek ve silahlarında istedikleri zaman scope'lar arasında geçiş sağlayabilecekler.

Killstreaks Değişimi

Modern Warfare 2'de çoğu oyuncunun pek de beğenmediği Killstreaks sistemi değişiyor. Robert Bowlling bu sistemin tamamen oyuncu odaklı olacağını ve çok sevilmesini -yeni değişikliklerle beraber tabi- beklediklerini söylüyor.