Oyun İndirim Kampanyaları, Free Weekend ve Beta Haberleri

Ynt: Oyun İndirim Kampanyaları, Free Weekend ve Beta Haberleri
« Yanıtla #30 : 29 Mayıs 2014, 20:31:44 »
Origin'in Battlefield 3 free kampanyasından alınan tam lisanslı oyunla multiplayer serverde oynandığının resmidir arkadaşlar. İnşallah Call of Duty serilerinden perte çıkan oyunlar için bile olsa böyle kampanyalar düzenlenir.

Battlefield 3 Free Gameplay ScreenShot

Battlefield 3 Free Gameplay Deploy

Battlefield 3 Free Gameplay Stats

« Yanıtla #31 : 01 Haziran 2014, 15:41:04 »
Battlefield 3 free kampanyasının bitmesine çok az bir süre kaldı arkadaşlar. Multiplayer deneyiminin de oldukça zevkli olduğunu söyleyebilirim. Sistemim kaldırmıyor diye düşünenler varsa oyunu şu an indirmenize gerek yok, Origin'e login olup Get it Nawwww :P dediğiniz anda Battlefield 3'ün tam sürüm ve süresiz lisans keyi üyelik hesabınıza yazılıyor.

İleride dilediğiniz zaman BF3'ü kurma ve ister singleplayer ister multiplayer oynama imkanınız mevcut. Battlefield sunucuları ise 30 TL.'den başlıyor, yeterli oyuncu sayısına ulaşabilir ve finanse edilmesini sağlayabilirsek bir BF3 sunucumuz bile olabilir :D

« Yanıtla #32 : 03 Haziran 2014, 00:36:28 »
Call of Duty'ci Battlefield 3 oynuyor he he. Bu arada BF3 free kampanyasının bitmesine sayılı saatler kaldı, bilginize.

CoD'cu Battlefield 3 Oynuyor on Vimeo

No Avatar

SCRPN

• *
  • 23
« Yanıtla #33 : 06 Haziran 2014, 11:57:38 »
Bu video senin oynayışın mı ?   :o

« Yanıtla #34 : 06 Haziran 2014, 14:50:18 »
Henüz Battlefied 3 oyun kontrol tuşlarına alışamadım. Oğluma oynatıp videouyu çektirdim :D :D

No Avatar

SCRPN

• *
  • 23
« Yanıtla #35 : 06 Haziran 2014, 23:37:18 »
 :D Aynen bende indirdim campaign'de 2. görevde bıraktım.Bir türlü alışamadım.Zaten oyun çok kasıyordu.Benim sağcı mı solcu mu olduğum belli Sonuna Kadar CoD  ;)

« Yanıtla #36 : 26 Eylül 2014, 19:24:50 »
Free Bejeweled 3 giveaway/kampanyasından yararlanabilmek için Free Bejeweled 3 Kampanya bağlantısına giriniz, üyeliğiniz yok ise Origin'e üye olunuz ve web sayfasına login olunuz, Origin yazılımını da kurunuz ve giriş yapınız. Resimde gösterilen Get it Now butonuna basmanızla birlikte Origin proğramı üzerinden hesabınıza eklenen süre sınırsız/limitsiz lisansa sahip Bejeweled 3 oyununu download ederek kurulumu gerçekleştiriniz. Free Bejeweled 3 giveaway/kampanyasından 28 Ekim 2014 tarihine kadar yararlanabilirsiniz, iyi oyunlar.

Free Bejeweled 3 Giveaway

« Yanıtla #37 : 04 Kasım 2014, 23:00:37 »
Origin sitesi üzerindeki free download bağlantısından Battlefield 1942'yi kaldırmışlar arkadaşlar, oynamak istiyoruz filan deyip eklemelerini istedim bakalım :)

« Yanıtla #38 : 04 Şubat 2015, 00:32:19 »
Battlefield Hardline beta başladı arkadaşlar. Origin üzerinden PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 oyun platformlarında 3-8 Şubat 2015 tarihleri arasında Battlefield Hardline beta sürümünü ücretsiz olarak oynayıp gameplay deneyimi elde edebileceksiniz ve oyun yapımcı da bu arada varsa oyundaki hata vs. giderme imkanı bulacak, darısı Call of Duty Serileri'nin başına.

17 Mart 2015 tarihinden itibaren oyun platformları için yayınlanacak olan ve halihazırda sistem gereksinimleri resmi olarak açıklanmayan Battlefield Hardline oyununu Battlefield 4 Sistem Gereksinimlerini karşılayabilen bilgisayarınızla oynayabileceğinizi düşünüyoruz. Battlefield Hardline beta hakkında daha detaylı görselleri burada, çıkabilecek sorunların çözümüne dair bilgileri ise şurada bulabilirsiniz.

Battlefield Hardline beta oynayabilmek için üyeliğiniz yoksa Origin üyeliği alınız ve Origin yazılımı'nı kurunuz. Ardından Origin Demo & Beta sayfasına giriniz ve resimde de görebileceğiniz ''Play Now'' butonuna tıklayınız. Ardından açılan pencereden Launch origin butonuna tıkaldığınızda Origin yazılımınız açılacak ve yaklaşık 9.61 Gb. boyutundaki download sonrası oyunun kurulumu tamamlanacaktır, iyi oyunlar.

Battlefield Hardline: Official Teaser

Battlefield Hardline Beta Nasıl Oynanır

Battlefield Hardline Beta

« Yanıtla #39 : 25 Mart 2016, 16:47:41 »
2004 yılında EA tarafından çıkarılan WWII senaryolu Medal of Honor Pacific Assault oyununu artık Origin On The House üzerinden ücretsiz ve full sürüm olarak oynayabileceğiz. Bağlantıdan indirebileceğiniz Medal of Honor Pacific Assault'u oynayabilmek için Origin yazılımını kurmanız ve bir üyelik hesabı açmanız yeterli. Günümüz şartlarında çoğu bilgisayarın rahatlıkla oynatabileceği oyunun sistem gereksinimleri ise şöyle.

Medal of Honor Pacific Assault Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP veya üzeri bir işletim sistemi,
İşlemci: Intel Pentium 4 1.5 GHz. veya üzeri,
RAM: 512 Mb.
Hard Disk: 3 Gb. boş alan,
Ekran Kartı: En az 64 Mb. belleğe sahip bir ekran kartı,
DirectX: 8.1,
Diğer: Ayrıca bir klavye ve fareye sahip olmanız yeterli.

Medal of Honor Pacific Assault Free: DOWNLOAD

https://www.youtube.com/watch?v=ulEaVQbQthM

Medal of Honor Pacific Assault Free Oyna

« Yanıtla #40 : 12 Ekim 2017, 15:52:31 »
Day of Infamy oyunu 12-16 Ekim tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilecek. 2. Dünya Savaşı (WWII) ve gerçekçilik konseptinde oynanışa sahip Day of Infamy'yi özellikle Call of Duty 2 oyuncularının beğeneceğini düşünüyorum.

Day of Infamy Sistem Gereksinimleri sayfamızda da görebileceğiniz gibi oyun oldukça düşük minimum sistem gereksinimlerine sahip ve eski nesil DirectX 9.0c ekran kartlarında dahi oynanabiliyor.

Tavsiyem bu etkinliği kaçırmamanız ve beğenirseniz 31,00 TL. gibi düşük fiyatı nedeniyle almanız yönünde.

Day of Infamy Free Weekend

https://www.youtube.com/watch?v=fLJGv5U-DDc

« Yanıtla #41 : 25 Ekim 2018, 18:16:16 »
Battlefield free oyun dağıtımlarına doymuyor arkadaşlar. Ekim başında kısa süreliğine yapılan kampanya tekrar başladı. Kampanya kapsamında Battlefield 1 Premium Pass, Battlefield 1 In the Name of the Tsar, Battlefield 1 Turning Tides ve Battlefield 1 They Shall Not Pass ek paketleri Origin üzerinden tamamıyle ücretsiz olarak dağıtılıyor, kaçırmayın.

Kampanya sayfasına bağlantıdan erişebilirsiniz.