Standart Call Of Duty Advanced Warfare Fatal Eror Hatası

Merhaba arkadaşlar, Call of Duty Advanced Warfare codex sürümünü indirdim. Oyunu normal winrar şekilde başta çıkartım kurdum reloaded cra*kını indirdim yükledim yönetici olarak çalıştırdım, oyun açıldı problem yok, menüye girdim oyunu başlat dedim, kolay zor çok zor seçeneklerden kolayı da seçtim, açılış videosuna geçti işte askerler özel savaş elbisesini giyiyor, sonra bir komutan konuşma yapıyor herkesi görev yerlerine gönderiyor, ondan sonra 10 dk. boyunca alta oyunu başlama süresini dolmasını bekliyorum, 10 dk. sürüyor ondan sonra direk fatal eror hatası verip kapanıyor bir sürü cra*k indirdim olmadı, en son oyunu kaldırdım demoon tools ile kurdum, yine aynı şekli yaptım ve yine aynı yerde fatal eror hatası veriyor problem nedir acaba lütfen yardımcı olur musunuz? Bilgisayarımın özelikleri baya yüksek kaldırır yani ama fatal eror hatası veriyor sadece fatal eror yazıyor başka bir sey yazmıyor yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Arkadaşlar sorunu tam size söylim oyuna yeni başladğımızda oyunun açılış videsounu izledim hemen açılıyor, 1 dk da hemen herhangi bir tuşa basak intro videosunu geçebiliyoruz ama bende geçemiyorum yaklaşık 10 dk. bekliyorum sonra fatal eror hatası veriyor.

Ynt: Standart Call Of Duty Advanced Warfare Fatal Eror Hatası
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2015, 21:48:43 »
CoDAW'la ilgili hata çözüm önerilerini Call of Duty Advanced Warfare kategorisinde bulabilirsiniz. Aynı kategoride bulunan bağlantıdaki çözüm önerisinin aldığınız hatayı giderebileceğini düşünüyorum.

]Merhaba arkadaşlar, Call of Duty Advanced Warfare codex sürümünü indirdim. Oyunu normal winrar şekilde başta çıkartım kurdum reloaded cra*kını indirdim yükledim yönetici olarak çalıştırdım, oyun açıldı problem yok, menüye girdim oyunu başlat dedim, kolay zor çok zor seçeneklerden kolayı da seçtim, açılış videosuna geçti işte askerler özel savaş elbisesini giyiyor, sonra bir komutan konuşma yapıyor herkesi görev yerlerine gönderiyor, ondan sonra 10 dk. boyunca alta oyunu başlama süresini dolmasını bekliyorum, 10 dk. sürüyor ondan sonra direk fatal eror hatası verip kapanıyor bir sürü cra*k indirdim olmadı, en son oyunu kaldırdım demoon tools ile kurdum, yine aynı şekli yaptım ve yine aynı yerde fatal eror hatası veriyor problem nedir acaba lütfen yardımcı olur musunuz? Bilgisayarımın özelikleri baya yüksek kaldırır yani ama fatal eror hatası veriyor sadece fatal eror yazıyor başka bir sey yazmıyor yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Arkadaşlar sorunu tam size söylim oyuna yeni başladğımızda oyunun açılış videsounu izledim hemen açılıyor, 1 dk da hemen herhangi bir tuşa basak intro videosunu geçebiliyoruz ama bende geçemiyorum yaklaşık 10 dk. bekliyorum sonra fatal eror hatası veriyor.

Call of Duty Advanced Warfare Hata Çözüm Önerileri