Tanışalım & Kaynaşalım & Biraz Muhabbet Edelim

Tanışalım & Kaynaşalım & Biraz Muhabbet Edelim
« : 07 Mayıs 2012, 10:53:41 »
Adım Selçuk , Aslen Karadenizliyim ama İSTANBUL'da Yaşıyorum ve 27 yaşındayım

Küçük bir Bilgisayar Dükkanım Var. Zamanımın Çoğunu İş yerimde Geçiriyorum...

Sizlerde Kendinizi Tanıtırsanız Sevinirim.

Kolay Gelsin Herkeze

Ynt: Tanışalım & Kaynaşalım & Biraz Muhabbet Edelim
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2012, 13:24:00 »
tekrar hoşgeldin selçuk ben erdem yaş 30 yolun yarısına az kaldı :d izmir liyim  gümrük müşavirliğinde bilgi işleme bakıyorum.

« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2012, 16:54:39 »
Merhaba hosgeldin Selçuk abi ben Mert 17 yaşindayim Karamanda yasiyorum ama Artvinliyim :) Ögrenciyim :)

« Yanıtla #5 : 08 Mayıs 2012, 09:44:17 »
Çok memnun Oldum HiçBiriniz Eksik Olmayın Abilerim Kardeşlerim...

Göstermiş Olduğunuz İlgiyede Sonsuz Teşekkürler...

« Yanıtla #6 : 14 Temmuz 2012, 14:09:46 »
Bu konu başlığı altında kendinizden ve oyun hayatınızdan kısaca bahsedebilirsiniz. Lutfen kendinizden bahsederken kişisel veri güvenliğinizi ihlal edecek bilgiler vermeyiniz.

Tüm üyelerimizi ve klan elemanı arkadaşlarımı bu başlığa davet ediyorum.

« Yanıtla #7 : 14 Temmuz 2012, 14:25:50 »
hazır konusu açılmışken ilk ben yazayım bari adım erdem 30 yaşındayım bir gümrük firmasında çalışıyorum izmirliyim kutsal topraklarda oturuyorum yani kafsinkaf :D:D  iş harici pc yada sosyal aktivitelerle zaman geçiriyorum.çok fena motosiklet tutkunuyumdur yarışlara girmişligimde var.gokart yarışları cup yarışları.elektronik merakımda cabası pc donanım tamiri vs üstesinden gelebiliyorum ayrıca yazılımda var işin içinde.çok inatçıyımdır inadim inat iki kanat filan o kadar :D sizlerin beni sevdiğinizi düşünerek bende sizleri seviyorum burda zaman geçirmeyide öyle.aranızda olduğum için mutluyum.oyun hayatıma 1998 yılında delta force ile başladım sonra cs orda bir klan kurup türkiye genelinde turnuva ya katılıp şampiyon olmuştuk hediyemizde playstation 2 + 5 oyun :D askerden önce internet kafe işlettim oyuna ara vermek zorunda kaldım daha sonrada cod serisine başladım tümünü oynamışımdır.ama en çok begendiğimde cod4 oldu hala oynarım birde mw2,şu sıralar oynadığım cod2 de iyi geliyor.bir ara generals oynadım online sonra cod a dönüş oldu.

« Yanıtla #8 : 20 Temmuz 2012, 23:20:59 »
selam beyler

« Yanıtla #9 : 20 Temmuz 2012, 23:26:55 »

« Yanıtla #10 : 12 Ağustos 2012, 23:08:25 »
   Herkese merhaba... Uzun zamandır CoD oynuyorum fakat bu foruma üye olmak bugün aklıma geldi. Adım Ozan. Bursa'da yaşıyorum. Tam bir oyun ve fantastik edebiyat bağımlısıyım.

CoD'yi ilk gördüğümden ve oynadığımdan beri seviyorum. Hatta oynadığım en iyi FPS oyunu. CoD dışında Assassin's Creed, Max Payne 3, Batman Arkham City, NBA 2K serisi vs. vs. Oyunlarında manyağıyım. :D

« Yanıtla #11 : 12 Ağustos 2012, 23:10:59 »
sitemizde ve sw'lerimizde iyi zaman geçiriceğini düşünerek goşgeldin diyorum.....

« Yanıtla #12 : 12 Ağustos 2012, 23:36:16 »
Hoşgeldiniz, üyeliğiniz hayırlı olsun. Biz de CoD hastasıyız, çıkmış ve çıkacak tüm serinin hem de :D