[Sabit] Call of Duty World War 2 Insufficient Free Disk Space Hatası  

 
wovoxo
(@wovoxo)
Er Üye

Call of Duty World War 2'de ''Insufficient free disk space. Please free at least 5mb of free space on game drive'' hatası alıyorum bölüm sonunda.

WW2'yi kapatıp baştan açtığımda bazen 3. bölüm başında bu hatayı veriyor, anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? 🙁

Alıntı
Gönderildi : 30 Ocak 2018 17:34
(@administrator)
General Admin

Call of Duty World War II Insufficient free disk space. Please free at least 5mb of free space on game drive hatası çözümü için önerilerim şöyle;

* Hatanın büyük ihtimalle işletim sistemi güvenlik ayarlarından kaynaklandığını tahmin ediyorum. Öncelikle oyunu yönetici olarak çalışacak şekilde ayarlayınız. Gerekirse oyun klasörüne sağ tık yaptıktan sonra ''Güvenlik'' sekmesine giriniz ve ilgili kullanıcı hesaplarına tam yetki veriniz.

* Serinin daha önceki oyunlarında ben de bu hata ile karşılaşmıştım ve save dosyasını silip yenilediğimde düzelmişti. İsterseniz kendi save dosyanızı yedekleyip sildikten sonra bağlantıdaki Call of Duty World War 2 Save Game Dosyası'nı kullanarak sorunu çözmeye çalışınız.

Call of Duty World War 2'de ''Insufficient free disk space. Please free at least 5mb of free space on game drive'' hatası alıyorum bölüm sonunda. WW2'yi kapatıp baştan açtığımda bazen 3. bölüm başında bu hatayı veriyor, anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? 🙁

CevapAlıntı
Gönderildi : 30 Ocak 2018 18:37
wovoxo
(@wovoxo)
Er Üye

işe yaradı gerçekten çok teşekkür ederim şimdilik bi sorun yok  🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 31 Ocak 2018 04:48