İncelemeler
Hoşgeldiniz...
Grand Theft Auto V PC Ön İnceleme

Bir Rockstar Games yapımı olan ve oyuncuların büyük beğenisini kazanan Grand Theft Auto V oyunu PC için geçtiğimiz aylarda çıkmıştı. Aradan biraz zaman geçse de kısa bir ön inceleme yapmanın faydalı olabileceğini düşündük arkadaşlar. PlayStation3 ve Xbox 360 oyuncularına ise sayfanın sonunda bulabilecekleri müjdeli bir haberimiz mevcut.

Grand Theft Auto V Senaryo:

GTA5’in senaryosu; genç bir sokak dolandırıcısı ve emekli bir banka soyguncusu ile korkunç bir psikopat üçlüsünün suç dünyası ve ABD hükümeti ile eğlence sektörünün en dehşet verici ve dengesiz üyelerine bulaşınca, kimseye ve özellikle de birbirlerine dahi güvenemedikleri bu acımasız şehirde hayatta kalabilmek için gerçekleştirdikleri soygunlar zinciri üzerine kurulu.

Grand Theft Auto V PC sürümü önemli görsel ve teknik güncellemeler sunarak Los Santos ve Blain County’i daha büyüleyici hale getiriyor. PC için Grand Theft Auto V’de büyük ölçüde artırılan çizim mesafesine ek olarak oyunun kendisi 1080p’de 60 fps’de ve 4K’ya kadar varan çözünürlükte oynanabiliyor. Oyuncular ayrıca aşağıdakileri içeren bir dizi ilave ve iyileştirmeleri tecrübe edebiliyorlar.

Yeni silahlar, araçlar ve etkinlikler;

  • İlave yabani hayat,
  • Daha yoğun trafik,
  • Yeni bitki örtüsü sistemi,
  • Geliştirilmiş hasar ve hava durumu efektleri ve çok daha fazlası…

Yukarıda saydığımız tüm bu özellikler, olağanüstü çözünürlük, ışıklandırma, gölgeler ve dokulara yönelik iyileştirmeler ve akıcı kare hızı ile geliştirilmiş. Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online aynı zamanda Birinci Şahıs Modu ile oyunculara Los Santos ve Blaine County’nin şaşırtıcı derecede detay içeren dünyasını yepyeni bir deneyimle keşfetme şansı sunuyor.

Grand Theft Auto V PC Sürümü:

Grand Theft Auto V PC versiyonu, oyunculara oynanış klipleri oluşturup bunları doğrudan Social Club ve YouTube’da yayınlamalarını sağlayan Rockstar Editör’ü de içeriyor. Ayrıca, Grand Theft Auto V ile dinamik ve sürekli gelişen Grand Theft Auto evreni olan Grand Theft Auto Online birlikte sunuluyor.

Bilgisayar için Grand Theft Auto Online geliştirmelerinden biri de 30 kişiye kadar multiplayer oyun olanağı sunması. Grand Theft Auto Online’ın ilk yayınlanışından bu yana üretilen tüm mevcut oyun yükseltmeleri ile Rockstar tarafından geliştirilen içerikler PC için de sunuluyor ve bunlara yenileri de ekleniyor.

Grand Theft Auto V PC Ön İnceleme

Ayrıca PlayStation3 ve Xbox 360’tan PC’ye geçmek isteyenlere ödül var. Rockstar Games, oyunu PC’de de oynayıp Los Santos ve Blaine County’nin daha yeni ve daha detaylı bir versiyonunu tecrübe eden sadık Grand Theft Auto V oyuncularını ödüllendirmek için, PlayStation3 ve Xbox 360’tan geri dönen oyunculara yönelik çeşitli özel öğeler sunuyor.

Özel öğelerin her biri, bu oyuncuların oyunun muazzam dünyasını yeni ve heyecan verici yollarla tecrübe etmesi için tasarlanan etkinliklerle bağlantılıdır. Geri dönen oyunculara yönelik özel içeriklerle ilgili detaylı bilgilere bağlantıdan erişebilirsiniz.

Halihazırda PlayStation3, PlayStation4, Xbox 360 ve Xbox One’da GTA5’i oynamakta olan oyuncular, Grand Theft Auto Online karakterlerini ve ilerlemelerini PC’ye aktarabilecekler. GTA5 online karakterinizi transfer etmekle ilgili daha detaylı bilgileri bağlantıda bulabilirsiniz.

Eğer bilgisayarınız GTA 5 PC Sistem Gereksinimleri‘ni karşılıyorsa 199 TL. fiyatla satışa sunulan Grand Theft Auto V’i bu yazıyı hazırlamada kaynak olarak kullandığımız Steam satış sayfasından edinebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments