Oyun Hileleri
Hoşgeldiniz...
GTA5 Paraşüt Hilesi ☂ PS3 ve PS4

Oyun oynarken yüksekten atlamak zorunda kaldıysanız GTA5 paraşüt hilesi tam size göre. Örneğin oyun oynarken helikopteri terketmek durumundasınız, vakit kaybetmeden atlayışınızı yapın. Eliniz çabuksa daha yere yaklaşmadan aşağıdaki hile kodlarını girdiğinizde paraşütünüz gelecektir. Aşağıdaki görselde de bulunan Playsation 3 ve Playstation 4 için kullanılabilen GTA5 paraşüt hile kodlarını hızlı ve doğru girin yoksa yere çakılırsınız.

Kodları doğru girdiyseniz hilenin aktifleştiği ekranda yazacaktır. Daha sonra paraşütü yönlendirip istediğiniz yere iniş yapabilirsiniz. GTA5 paraşüt hile şifresini oyun içinde kod yazma yerine oyun platformunuza tanımlı cep telefonunuza gireceğiniz paraşüt hile çağrı numarasını aşağıda bulabilirsiniz.


Grand Theft Auto 5 Paraşüt Hilesi Şifreleri:

SOL, SAĞ, L1, L2, R1, R2, R2, SOL, SOL, SAĞ, L1

GTA5 Cep Telefonu Paraşüt Hile Kodları (PS4):

1-999-759-3483 (SKY-DIVE)

Grand Theft Auto 5 Parachute Cheat Codes:

LEFT, RIGHT, L1, L2, R1, R2, R2, LEFT, LEFT, RIGHT, L1

GTA5 Paraşüt Hilesi PS3/PS4

Grand Theft Auto 5 oyununda kullanılan tüm Playstation 3, Playstation 4, Xbox One ve Xbox 360, PC/bilgisayar hileleri ile GTA 5 serisi oyunlar hakkında bilgi, haber ve incelemeleri bağlantıda bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments