Oyun Hileleri
Hoşgeldiniz...
GTA5 Silah Hilesi ? PS3 ve PS4
0

GTA 5 oynarken en çok kullanılan hile hangisidir? Çoğu kişinin silah hilesi dediğini duyar gibiyim. Playsation 3 ve Playstation 4 oyun platformlarında kullanılan Grand Theft Auto 5 silah hile kodlarını aşağıda görebilirsiniz. Görselden de yararlanarak hızlı bir şekilde girebileceğiniz GTA5 silah hile kodlarını doğru yazdığınıza dikkat ediniz.

Hile aktifleştiğinde ekranda mesaj görünecektir. GTA5 silah hilesinin telefon numarası şeklinde olan kodları şu an için bulunmuyor, oyunun resmi sitesi tarafından herhangi bir açıklama gelirse konuyu güncelleyeceğiz. Kazandığınız başarımları kaybetmemek için tüm hile kodlarını girmeden önce oyunu kaydetmeyi unutmayınız arkadaşlar.

Grand Theft Auto 5 Silah Hilesi Şifreleri:

ÜÇGEN, R2, SOL, L1, X, SAĞ, ÜÇGEN, AŞAĞI, KARE, L1, L1, L1

GTA5 Cep Telefonu Silah Hile Numarası (PS4): –
Grand Theft Auto 5 All Weapons Cheat Codes:

TRIANGLE, R2, LEFT, L1, X, RIGHT, TRIANGLE, DOWN, SQUARE, L1, L1, L1

GTA5 Silah Hilesi PS3/PS4

Grand Theft Auto 5 oyununda kullanılan tüm Playstation 3, Playstation 4, Xbox One ve Xbox 360, PC/bilgisayar hileleri ile GTA 5 serisi oyunlar hakkında bilgi, haber ve incelemeleri bağlantıda kategoride bulabilirsiniz.

Yazıyı Oyla
Çok İyi
0%
İyi
100%
Fena Değil
0%
Beğenmedim
0%
Yazar Hakkında
Kalof Tati
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website amelesi ve amatör Call of Duty oyuncusu...