Oyun Hileleri
Hoşgeldiniz...
GTA5 Silah Hilesi ? XBoxOne ve XBox360
0

XBoxOne ve XBox360 oyun platformlarında kullanabileceğiniz GTA5 silah hilesi kodlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Grand Theft Auto 5 silah hile şifrelerini ayrıca aşağıdaki görselden de bakarak XBox kontrolörü üzerinden kolayca girebilirsiniz. GTA5 silah hilesi şifre kodlarını girerken oyunu durdurmamalı, kodları yazarken hızlı davranmalı ve yazım hatası yapmamalısınız.

Kodlar doğru girildiğinde hilenin etkinleştiğine dair uyarıyı ekranda görebilirsiniz. GTA5 Xbox silah hilesini cep telefonu ile etkinleştirebilmek için tlf. numarası maalesef mevcut değildir. Denemek isterseniz, sadece PlayStation 4 ve XBox One oyun platformlarında kullanılabilen GTA 5 Hilesi Cep Telefon Numaraları‘nın tamamını bağlantıda bulabilirsiniz.

Grand Theft Auto 5 XBox Silah Hilesi Şifreleri:

Y, RT, Sol, LB, A, Sağ, Y, DOWN, X, LB, LB, LB

GTA5 Cep Telefonu Silah Hile Numarası (XBoxOne): –
Grand Theft Auto 5 XBox All Weapons Cheat Codes:

Y, RT, LEFT, LB, A, RIGHT, Y, DOWN, X, LB, LB, LB

GTA5 Silah Hilesi XBoxOne/XBox360

Grand Theft Auto 5 oyununda kullanılan tüm Playstation 3, Playstation 4, Xbox One ve Xbox 360, PC/bilgisayar hileleri ile GTA serisi oyunlar hakkında bilgi, haber ve incelemeleri bağlantıda bulabilirsiniz.

Yazıyı Oyla
Çok İyi
100%
İyi
0%
Fena Değil
0%
Beğenmedim
0%
Yazar Hakkında
Kalof Tati
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website amelesi ve amatör Call of Duty oyuncusu...