Oyun Hileleri
Hoşgeldiniz...
GTA5 Skyfall Uçma Hilesi ✈ PS3 ve PS4

Bir anlamda uçma hilesi de diyebileceğimiz Grand Theft Auto 5 skyfall serbest düşüş hilesi kodlarını aşağıda metin olarak ve daha kolayca girebilmeniz için özel olarak hazırladığımız görsel üzerinde de bulabilirsiniz. GTA5 skyfall hilesini aktive etmek için Playsation 3 veya Playstation 4 kontrol tuşları ile hile şifre kodlarını hatasız ve hızlı bir şekilde girmeli ve ardından start tuşuna basmalısınız.

GTA5 uçma hile kodlarını doğru girdiğiniz takdirde ekranın üstünde hile etkinleşme uyarısını görebilirsiniz. Skyfall diğer adıyla GTA5 uçma hilesi aktifleştiğinde gökyüzünden serbest düşme halinde oyuna başlıyorsunuz ve yönünüzü belirleyerek iniş yapıyorsunuz. Hileleri etkinleştirmenin bir diğer yolu da kod yerine hile cep numarasını telefondan girmek. GTA5’i oynadığınız oyun platformu üzerinde tanımlı cep telefonunuz üzerinden gireceğiniz skyfall cep telefonu hile numarasını aşağıda bulabilirsiniz.

Grand Theft Auto 5 Skyfall Serbest Düşüş Uçma Hilesi Şifreleri:

L1, L2, R1, R2, Sol, Sağ, Sol, Sağ, L1, L2, R1, R2, Sol, Sağ, Sol, Sağ

GTA5 Cep Telefonu Skyfall Hile Kodları (PS4):

1-999-759-3255 (SKY-FALL)

Grand Theft Auto 5 Skyfall Cheat Codes:

L1, L2, R1, R2, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, L1, L2, R1, R2, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT

GTA5 Skyfall Uçma Hilesi PS3/PS4

Grand Theft Auto 5 oyununda kullanılan tüm Playstation 3, Playstation 4, Xbox One ve Xbox 360, PC/bilgisayar hileleri ile GTA serisi oyunlar hakkında bilgi, haber ve incelemeleri bağlantıda bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments