Oyun Hileleri
Hoşgeldiniz...
GTA5 Skyfall Uçma Hilesi ✈ XBoxOne ve XBox360
0

Grand Theft Auto 5 XBox One ve XBox 360 uçma hilesi kodlarını aşağıda metin olarak bulabileceğiniz gibi GTA5 uçma hile şifrelerini hatasız bir şekilde girebilmeniz amacıyla hazırladığımız resimde de görebilirsiniz. GTA5 skyfall uçma hilesini aktif hale getirmek için oyun içindeyken XBoxOne veya XBox360 kontrol tuşlarını kullanarak hile kodlarını hata yapmadan hızlıca giriniz.

GTA 5 skyfall uçma hilesi kodlarını doğru girdiğinizi ekranın üstündeki uyarıdan anlayabilirsiniz. GTA 5 uçma hilesini aktifleştirdiğinizde gökyüzünden serbest düşüş (skyfall) halinde oyuna başlarsınız, istediğiniz tarafa ilerleyerek iniş yapabilirsiniz.

GTA5 uçma hilesini etkinleştirmek için hile kodu yerine aşağıdaki hile numarasını telefondan girebilirsiniz. GTA 5 Hilesi Cep Telefon Numaraları sadece PS4 ve Xbox One oyun konsolları üzerinde kullanılabildiğinden maalesef PS3 ve Xbox 360 oyun platformlarında uygulama imkanı yoktur.

Grand Theft Auto 5 XBox360/XBoxOne Skyfall Uçma Hilesi:

LB, LT, RB, RT, Sol, Sağ, Sol, Sağ, LB, LT, RB, RT, Sol, Sağ, Sol, Sağ

GTA5 Cep Telefonu Skyfall Hile Kodları (XBoxOne):

1-999-759-3255 (SKY-FALL)

Grand Theft Auto 5 Skyfall Cheat Codes:

LB, LT, RB, RT, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, LB, LT, RB, RT, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT

GTA5 Skyfall Uçma Hilesi XBoxOne/XBox360

Grand Theft Auto 5 oyununda kullanılan tüm Playstation 3, Playstation 4, Xbox One ve Xbox 360, PC/bilgisayar hileleri ile GTA serisi oyunlar hakkında bilgi, haber ve incelemeleri bağlantıda bulabilirsiniz.

Puanlar
Editörün Puanı
Okur Puanları
Siz de Puanlayın
Genel Değerlendirme
Editörün Puanı
Okur Puanları
1 Oy
Oyladınız
Yazıyı Oyla
Çok İyi
50%
İyi
50%
Eh İşte
0%
Kötü
0%
Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website amelesi ve amatör Call of Duty oyuncusu...