Demolar
Hoşgeldiniz...
Mafia 2 Sistem Gereksinimleri ve Oyun Demosu
İnceleme

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri ve Oyun Demosu

Yazar: 10 Aralık 2013

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri2K Czech yapımcılığıyla 2K Games tarafından 24 Ağustos 2010 tarihinde yayımlanan oyuna ait Mafia 2 sistem gereksinimlerini de içeren kısa Mafia II incelememizde oyun hakkında özet bilgiler vermeyi amaçlıyoruz.

The Illusion Engine PhysX oyun motoru ile hazırlanan Mafia 2 oyunu Third-Person Shooter yani üçüncül şahıs bakış açısıyla oynama tarzında ve tek oyunculu tipinde (single player) olup PS3, XBox 360 ve PC platformaları için geliştirilmiştir. Mafya ve gangster temalı senaryosu Daniel Vávra tarafından yazılmış, tasarımını Daniel Vávra ve Pavel Brzák birlikte yapmıştır.

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri1950’li yıllarda San Francisco ve New York şehirlerinden esinlenilerek tasarlanan açık uçlu Empire Bay şehir haritasında yasaklı alan olmadan elliden fazla model araba ile Thompson M1928, Colt 1911, MP40, M3 Grease Gun, MG42 ve pompalı tüfeklerin kullanılabildiği, o yıllara ait oldukça güzel müziklerin de yer aldığı bir oyundur.

Mafia 2 oynanırken satın alınan yiyeceklerle sağlık seviyesi yükseltilebilir, arabalar modifiye edilebilir ve hasara uğradığında onarılabilirler. Ayrıca benzini bitebilir, kirlendiğinde yıkanabilir, plakası dahi değiştirilebilir.

Oyunun ana karakteri Vittorio “Vito” Antonio Scaletta’dır. Arkadaşları Joe Barbaro ve Henry Tomasino, Joe’yu kendisini örnek alan Marty vb. bir çok karakter oyunda yer almaktadır. Oyundaki diğer figüran karakterler sigara içebilir (sağlığa zaralıdır), gazete okuyabilir, çarşıda dolaşabilir veya yolda yürürken yön değiştirip bir apartmana girebilirler.

Demo:

Oyun hakkında fikir edinmek ya da sisteminizin Mafia 2 sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını test etmek amacıyla Mafia 2 demosunu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Mafia 2 Demo İndir

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri Minimum

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri Minimum

İşletim Sistemi Microsoft Windows XP (SP2 ve sonrası), Windows Vista, Windows 7, Windows 8
İşlemci Pentium D 3 GHz. ya da AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) işlemci veya daha iyisi
Ram 1.5 GB. RAM
Hard Disk 8 GB. boş alan
Ekran Kartı NVIDIA GeForce 8600 ya da ATI Radeon HD 2600 Pro ekran kartı veya daha iyisi
DirectX DirectX 9 veya daha yeni sürümleri

Mafia 2 sistem gereksinimleri sayfamızda yararlı bilgilere ulaştığınızı düşünüyorsanız lütfen bu sayfa linkini Facebook sayfanızda ve diğer sosyal platformlarda paylaşınız. Rating sistemiyle beğeninizi ifade ediniz, teşekkürler.

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri Önerilen

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri Önerilen

İşletim Sistemi Microsoft Windows XP (SP2 ve sonrası), Windows Vista, Windows 7, Windows 8
İşlemci Quad Core 2.4 GHz. işlemci veya daha iyisi
Ram 2 GB. RAM
Hard Disk 8 GB. boş alan
Ekran Kartı NVIDIA GeForce 9800 GTX ya da ATI Radeon HD 3870 ekran kartı veya daha iyisi
DirectX DirectX 9 veya daha yeni sürümleri

Mafia 2 sistem gereksinimlerine ait minimum ve önerilen değerleri ile demo bilgilerini verdiğimiz sayfamızın yanısıra Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri ve Battlefield 3 Sistem Gereksinimleri sayfalarını da ziyaret etmenizi öneririz.

Künyesi
Yayımcı

2K Games

Yapımcı

2K Czech

Çıkış Tarihi

24 Ağustos 2010

Platformlar

PC, PS3 ve XBox 360

ESRB Rating

MATURE 17+

Puanlar
Editörün Puanı
Okur Puanları
Siz de Puanlayın
Genel Değerlendirme
8.5
9.4
8.5
Editörün Puanı
9.4
Okur Puanları
3 Oy
Oyladınız
Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
51 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments