Sistem
Hoşgeldiniz...
Need for Speed Rivals Sistem Gereksinimleri
Need for Speed Rivals Sistem Gereksinimleri

Need for Speed Rivals Sistem Gereksinimleri

Ghost Games tarafından yapılarak EA’nın 22.11.2013 tarihinde yayımladığı NFSRivals oyununa ait Need for Speed Rivals sistem gereksinimleri minimum ve önerilen değerlerini aşağıda bulabilirsiniz. Redview County adlı bölgede geçen ve All-Drive özelliği sayesinde singleplayer ile multiplayer arasında kolay bir şekilde geçiş yapabildiğiniz oyunda polisler ve yarışçılar arasındaki rekabet en üst seviyede yaşanıyor. Oyuncular ister yarışçı, ister polis olabilirlerken yarışçılar sokakların en çok arananı olmaya, polislerde onları yakalamaya çalışıyor. Yarışçılar jammer, elektromanyetik mıknatıs vb. yakalanmadan tüymek için tüm teknolojileri kullanabilirken polisler ise helikopter desteği, şok dalgası, yol kapanları vb. gibi bir çok gelişmiş teknolojiye sahipler.

Need for Speed Rivals Sistem Gereksinimleri

Need for Speed Rivals Sistem Gereksinimleri

Sokak yarışçıları polislerden kaçtığı müddetçe daha fazla speedpoint kazanıp, yeni araçlara sahip olabiliyor ve modifiye seçenekleri sayesinde araçlarının performansını arttırabiliyor, plakalarını özelleştirip dış görünüşünü değiştirebiliyorlar. Polisler ise yarışçıları enselediklerinde terfi edebiliyorlar. Oyunun iki versiyonu bulunuyor. Biri sadece Need for Speed Rivals oyununu içeren Standard Edition, diğeri ise Need for Speed Hot Pursuit, Burnout Paradise ve Speed Points oyun paketlerini de içeren Need for Speed Rivals Digital Deluxe Edition.

Need for Speed Rivals Sistem Gereksinimleri Minimum

Need for Speed Rivals Sistem Gereksinimleri Minimum

İşletim Sistemi Windows Vista (Service Pack 2) 32-Bit veya üzeri işletim sistemleri
İşlemci Intel 2.4 GHz. Core 2 Duo ya da AMD 2.8 GHz. Athlon X2 işlemci veya daha iyisi
Ram 4 GB. RAM
Hard Disk 30 GB. boş alan
Ekran Kartı NVIDIA GeForce 8800 GT ya da Intel HD 4000 serisi 512 MB. ekran kartı veya daha iyisi
DirectX DirectX 10.1 veya daha yeni sürümleri

Need for Speed Rivals sistem gereksinimleri sayfamızda yararlı bilgilere ulaştığınızı düşünüyorsanız lütfen bu sayfa linkini Facebook sayfanızda ve diğer sosyal platformlarda paylaşınız, yıldızlı rating sistemiyle beğeninizi ifade ediniz, teşekkürler.

Need for Speed Rivals Sistem Gereksinimleri Önerilen

Need for Speed Rivals Sistem Gereksinimleri Önerilen

İşletim Sistemi Windows 7 (Service Pack 2) veya üzeri işletim sistemleri
İşlemci Intel Quad-Core CPU ya da AMD Six Core CPU işlemci veya daha iyisi
Ram 8 GB. RAM
Hard Disk 30 GB. boş alan
Ekran Kartı NVIDIA GeForce GT660 3 GB. ya da AMD Radeon 7870 3 GB. ekran kartı veya daha iyisi
DirectX DirectX 11 veya daha yeni sürümleri

Need for Speed Rivals sistem gereksinimleri minimum, Need for Speed Rivals sistem gereksinimleri önerilen, NFS Rivals sistem gereksinimleri sayfasının yanısıra Mafia 2 Sistem Gereksinimleri ve Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri sayfalarını da ziyaret etmenizi öneririz.

Need for Speed Rivals: Porsche Carrera GT Test Drive

Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
27 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments