Yazılımlar
Hoşgeldiniz...
Razer Game Booster Yüksek FPS ile Lagsız Oyunlar Oynayın

Razer Game Booster Yüksek FPS ile Lagsız Oyunlar Oynayın

Yazar: Veteran Soldier7 Ocak 2013

Razer Cortex (Game Booster) tek tıklama ile bilgisayarınızdan en yüksek verimi almanızı sağlayabilen, Razerzone ve IObit firmalarının ortaklaşa geliştirdiği ve daha sonra IObit’in yazılım partnerliğinden çekildiği ücretsiz bir yazılımdır.

Razer Game Booster Ne İşe Yarar?

Razer Game Booster Hakkında BilgilerSisteminizde oyun oynarken ihtiyaç duyulmayan gereksiz uygulamaları “Launch Yükle” butonuna tek tıklamanızla kapatır ve büyük ölçüde kaynak tasarrufu sağlayarak sisteminizin ve oyunlarınızın performansını artırır. Böylece oyunlar sırasında sıklıkla görülen PC donması, bilgisayar kaynaklı lag ve benzeri sorunları ortadan kaldırırarak yüksek FPS ile oyun oynamanın zevkine varırsınız.

Razer Game Booster, sisteminizde oyun oynarken ihtiyaç duyulmayan gereksiz uygulamaları kapatarak büyük ölçüde kaynak tasarrufu sağlar ve oyun performansınızı artırır. Böylece oyun sırasında sıklıkla görülen PC donması, bilgisayar kaynaklı lagları ve benzeri sorunları ortadan kaldırırarak yüksek FPS ile oyun oynamanın zevkine varırsınız. Oyundan çıktığınızda ise bilgisayarınızı tekrar normal durumuna getirir. Ayrıca proğramı yüksek kaynak tüketen diğer yazılım ve uygulamalarda da kullanmanızı tavsiye ederiz.

Razer Cortex ile Yüksek FPS ve Lagsız Oyunlar

Game Mode: Bu özellik, oyun oynanırken ihtiyaç duyulmayan ve gereksiz kaynak tüketimine sebep olan fonksiyon ve uygulamaları geçici olarak kapatır ve bu sayede tüm kaynakları oyuna ayırarak yüksek oyun performansı almanızı sağlar.

Bilgisayarınız ne kadar eski de olsa Razer Cortex ile oyun canavarı yaratabilir, tüm oyunlarınıza tek merkezden erişebilir ve optimize edebilir, gerçek zamanlı ses kaydı ve video çekimi yapabilir, ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz.

Ayar Modu: Bilgisayarınızın genel performansını artırmak için; ince ayarlar, defrag ve driver sürücü güncelleştirmelerini yapmanızı sağlar.

Share Mode: Oyun içerisinde gerçek zamanlı ses kaydı yaparak, video çekerek ve ekran görüntülerini yakalayarak arkadaşlarınız veya Youtube vb. platformlarda paylaşma imkanı sağlar.

Razer Game Booster

Razer Game Booster Üye Olmak:

Yazılımı kullanabilmek için kurulumdan sonra eğer daha önceden alınmış bir üyeliğiniz yoksa çıkan pencereden Razer Game Booster ”Create Account” sekmesine geçip e-posta adresinizi ve şifrenizi girmeli, kutucuğu işaretleyip butona basmalı ve e-postanıza gönderilen doğrulama linkine tıklamanız gerekmektedir.

Daha sonra uygulamayı tekrar çalıştırıp e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek yazılımı etkinleştirebilirsiniz. Razer Game Booster üye olma ile ilgili aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ise aynı zamanda oyun bilgisayarları için donanımlar da geliştiren Razer Cortex resmi sitesini inceleyiniz.

Razer Cortex (Game Booster) İndir

DOWNLOAD

Razer Game Booster Üye Olma Anlatımı

Razer Game Booster Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 / Vista / XP SP3 (32/64-bit) ve Microsoft.NET Framework 4
İşlemci 1 GHz. İşlemci
Ram 256 MB RAM
Hard Diskte Kapladığı Alan 30 MB.
Dosya Boyutu 20 MB.
Desteklediği Diller İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Çince, Japonca

Razer Game Booster proğramının kullanımını ve ince ayarların nasıl yapıldığını öğrenmek için videodan yararlanabilirsiniz.

Razer Cortex

Razer Cortex (Game Booster) sayfamızda yararlı bilgilere ulaştığınızı düşünüyorsanız lütfen bu konu linkini Facebook sayfanızda ve diğer sosyal platformlarda paylaşınız ya da beğen butonları ve rating sistemiyle beğeninizi ifade ediniz, teşekkürler.

Razer Cortex Game Booster indir

Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments