Sistem
Hoşgeldiniz...
Sniper: Ghost Warrior 3 Sistem Gereksinimleri

04 Nisan 2017 tarihinde çıkış yapacak Sniper: Ghost Warrior 3 oyununa ait beta kayıtları ile minimum ve önerilen sistem gereksinimleri belli oldu. PC, PS4 ve XBox One oyun platformlarında oynanabilecek Sniper: Ghost Warrior 3 oyununda BMT 03, Herstal, Turret M96, SP M23, Origin 12 ve Dragoon SVD silahlarının yanı sıra çeşitli araçlar ve düşman hedeflerinin keşfinde kullanabileceğiniz insansız hava araçları (drone) da bulunacak.

Oyunun sistem gereksinimlerini incelediğimizde en az Intel i5 6600K 3.5 GHz. bir işlemci ve 8 Gb. ram gereksiniminin yanında günümüz ölçeğinde güçlü sayılabilecek AMD Radeon HD 7850 gibi bir ekran kartı ile oyun kurulumunun yapılacağı 50 Gb. boş harddisk alanına ihtiyacınız olacak.

Oyunda; düşmanlara uzak mesafeden saldırabileceğiniz ”Sniper” olabileceğiniz gibi yine düşmanlarınızı çeşitli keşif aletlerini ve gelişmiş gizlenme taktiklerini kullanarak alt edebilen ”Ghost” karakteri olabilirsiniz. Ya da bir ”Warrior” olarak kendi oyun tarzınıza ve görevlerin gerektirdiği tüfekler, otomatik silahlar ve çeşitli patlayıcılara sahip olabilirsiniz.

Yetmedi mi? Tüm saydığımız oyun karakterlerinin üçünü birden canlandırmak için Rusya sınırındaki Gürcü hatlarında çarpışmak için ”Amerikan Keskin Nişancısı” olarak görev alabilirsiniz.

Güncelleme: Oyunun çıkmasının ardından yayınladığımız Sniper: Ghost Warrior 3 İnceleme yazısına da göz atmanızı öneririz.

Beta:

Sniper: Ghost Warrior 3 beta kayıtları 17 Ocak 2017 ile 03 Şubat 2017 tarihleri arasında bağlantıdaki sayfadan yapılacak ve sadece PC platformlarında oynanabilecek.

YOU ARE NOW PART OF OUR BETA TEST

Beta başvuru kayıtlarının toplanmasını müteakip 03 Şubat 2017’de e-posta adresinize oyunu aktifleştirmeniz için ”Access Code” gönderilecek. Bu yüzden kayıt sırasında geçerli bir e-posta adresi kullandığınızdan ve gelen e-postaların spam klasörünüze düşmediğinden emin olunuz.

Beta Aktifleştirme:

03 Şubat 2017 tarihinde başlayacak resmi Sniper: Ghost Warrior 3 beta sürecine katılmak için steam hesabınıza giriş yapıp “Oyun Ekle/Add a Game” deyiniz ve “Steam’de Oyun Etkinleştir/Activate a Product on Steam” bölümünde açılan ”Ürün Kodu” kısmına ”Ürün Anahtarı/Access Code” bilgisini girerek Sniper: Ghost Warrior 3’ü aktifleştiriniz.

Aktifleştiği anda oyun indirilmeye başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra beta kapsamında oynamaya başlayabilirsiniz. Beta ile ilgili daha detaylı bilgileri ise bağlantıdaki pdf dosyasından bakarak öğrenebilirsiniz. Singleplayer olarak deneyimleyebileceğiniz Sniper: Ghost Warrior 3 Beta’da “Cut Off” ile “Blockout” haritalarında geçen görevler bulunmakta.

Sniper: Ghost Warrior 3 Sistem Gereksinimleri
Minimum

İşletim Sistemi Windows 7, Win 8.1, Win 10 64-Bit veya üzeri işletim sistemi.
İşlemci Intel i5 6600K 3.5 GHz. ya da AMD FX-6350 3.9 GHz. veya üzeri işlemci.
Ram 8 Gb. veya üzeri ram miktarı.
Ekran Kartı AMD Radeon HD 7850 ya da NVidia GeForce GTX 660 veya üzeri en az 2 Gb. belleğe sahip ekran kartı.
Harddisk 50 Gb. boş alan miktarı.
DirectX DX 11
Notlar Ürün aktivasyonu ve oyunu download etmek için internet bağlantısı gereklidir.

Sniper: Ghost Warrior 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

Sniper: Ghost Warrior 3 Sistem Gereksinimleri
Önerilen

İşletim Sistemi Windows 10 (64-Bit) veya üzeri işletim sistemi.
İşlemci Intel i7 4790 3.60 GHz. ya da AMD FX 8350 4.0 GHz. veya üzeri işlemci.
Ram 16 Gb. veya üzeri ram miktarı.
Ekran Kartı AMD Radeon RX 480 4 Gb. ya da NVidia GeForce GTX 1060 3 Gb. veya üzeri ekran kartı.
Harddisk 50 Gb. boş alan miktarı.
DirectX DX 11
Künyesi
Yayımcı

CI Games

Yapımcı

CI Games

Çıkış Tarihi

04 Nisan 2017

Platformlar

PC, PlayStation 4 ve XBox One

Oyun Türü

Keskin Nişancı, First Person Tactical Shooter

Oyun Motoru

CryEngine

ESRB Rating

MATURE 17+

Puanlar
Editörün Puanı
Okur Puanları
Siz de Puanlayın
Genel Değerlendirme
8.5
9.4
Aldığı Puanlar

Sniper: Ghost Warrior 3 minimum sistem gereksinimlerinde günümüz koşullarına göre ekran kartı değerleri yüksek tutulmuş ama oynamaya değer bir oyun.

8.5
Editörün Puanı
9.4
Okur Puanları
2 Oy
Oyladınız
Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments