İncelemeler
Hoşgeldiniz...
Watch Dogs İnceleme
0
İnceleme

Watch Dogs İnceleme

Yazar: 13 Nisan 2016

Ubisoft tarafından 2014 yılında çıkarılan Watch Dogs, oyun dünyasını yeniden biçimlendiriyor. Oyun Amerika’nın Chicago şehrinde geçmekte. Watch Dogs karakterimiz (Heating Pierce) çok zeki ve suçlu bir hackerdır. Bir aile trajedisinden dolayı adalet aramaktadır.

Hükümetin gözetleme sistemini hackleyerek bütün insanlar hakkında bilgi toplayıp onları lehine kullanabiliyor, banka hesaplarını boşaltabiliyor, gizli bilgilerine ulaşabiliyor, sipariş verdiği arabanın adresini değiştirip kendisine gelmesini sağlayabiliyor.

Bu sayede bütün Chicago’nun elektronik aygıtları sizin emrinize geçmekte. Trafik ışıklarını hacklemek ve polisten kaçarken kargaşa yaratmak, bütün şehrin elektriğini kesmek bu olanaklardan sadece biri kaçı.

Watch Dogs’da hacking yeteneğini iyiye veya kötüye kullanmak sizin elinizde. Verdiğiniz kararlar şehir genelindeki saygınlığınızı değiştirecektir. Oyundaki ana görevleri yapmak 35-40 saat sürecekken, Ek görevler ile bu süre 90-100 saate kadar çıkabilecek.

Watch Dogs İnceleme

Watch Dogs multiplayer’da başka oyuncular sizi hacklemeye çalışabilir, işlerinizi engellemeye çalışabilir. Aynı şekilde sizde aynılarını başka oyunculara yapabilirsiniz. Başka oyuncular ile çeteler oluşturabilir, başka çetelere karşı savaşabilirsiniz. Araba yarışlarına dahil olabilirsiniz.

Tabletinizi veya telefonunuzu oyunda kullanın. Gerçek telefon veya tabletinizi IOS veya Android deki uygulama sayesinde oyunda dikkat dağıtmak için kullanabilirsiniz.

Tabletiniz ile kaçtığınız yöndeki trafik ışıklarını değiştirebilir hatta helikopter bile çağırabilirsiniz. Ubisoft’un yayınladığı hikaye tanıtım videosunu mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Watch Dogs’a ait minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Puanlar
Editörün Puanı
Okur Puanları
Siz de Puanlayın
Genel Değerlendirme
8.0
8.3
8.0
Editörün Puanı
8.3
Okur Puanları
1 Oy
Oyladınız
Yazıyı Oyla
Çok İyi
0%
İyi
100%
Eh İşte
0%
Kötü
0%
Yazar Hakkında
Veteran Soldier

Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website amelesi ve amatör Call of Duty oyuncusu…